ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U znak protesta treba sutra sve prodat, tako da padne na 200.

zatvorite račune i bježte iz banke, države s dividendom.


Hahahahaha koji đumbus na forumu.
A moj jutrošnji post u kojem navodim da je obračunato po 31. 12. 2008. moderator izbrisao.
Dividenda je za 2008. pa je i pošteno da je dobiju oni koji su imali dionice u 2008.

potvrđujem, i meni je isplaćeno prema stanju 31.12.
[lol]

I meni u zabi sjela div samo za dionice kupljene u 2008. Za dionice kupljene 14.01.2009. ništa


Evo da se citiram od 28.01.:

skoch, 17.02.2009. u 07:45
No, ovdje još da dodam, ex-dividend day i nije tako siguran. Po SDA bi trebao biti jučer, al izgleda da zadnju riječ u interpretaciji 31.01. (subota) ipak ima ATPL

..ipak smatram da ne bi smjelo ostat na ovome. Takav propust je zaista [embarass]
[/quote]

baš me zanima dal će meni sjest, ja sam ih imao 27, a 28.01. sam ih prodao, budući da u sda subota neradna, ta promjena je proknjižena tek u pon. 02.02.
u međuvremenu sam opet ušao 29.01., e sad ako na neku foru bude relevantan 28.01. ja sam popušio….

ma kakav cash-r-a, 100% in

hoće li mi netko reći sa kojom valutom atpl najviše posluje?ako je to usd,onda nema zime,jer snažno raste,i vrlo brzo bi mogao preći 6 kuna po dolaru,a to bi bio rast cca 30% od najniže vrijednosti od prije pola godine…zašto to nitko ne spominje kad je to vrlo pozitivan znak za atpl,dakle deprecijacija kune,atpl itekako odgovara,sa tom stavkom,čak se ova godina može svesti bez gubitaka,ako prosjek bdi-a bude na cca 2100…..

Meni do sada ni traga od dividende. A imam par komada što sam kupio u 11. mjesecu za sinove dok narastu, umjesto dječje štednje… PBZ investor

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

E baš lijepo od ATPL da su isplatili dividendu! Prodao je na 800kn, uhvatio dividendu i postoji velika prilika kupiti je ispod 680kn opet jako uskoro….

crobex grabi na 1000 meni se sve cini

Good artists copy. Great artists steal.

http://www.poslovni.hr/108747.aspx
….nije loše, ajmo malko prognoze za atpl npr. koliko će do 01.05.09. doseći….
njuši li tko 1650?! ajde jedu mi es čevapi…

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Vidim neki se vesele nenadanom novcu od dividende …… Danas bi mogli već promjeniti raspoloženje…. cijena bi mogla dolje, jako…. – zbog velikog temelja za tužbu mnogih- [bye]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Zvao ih…..Priznali gaf i odgovorili je da je ispravak u tijeku….

New Report

Close