ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 14:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,91
1.437
30
47,70
48,20
-1,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kolega Zvone101 previše ste trejdali pa su vam se brojevi pobrkali.

Vrijedi i za sve ostale. Stanje po kojem ste očekivali dividendu nije ipak ono od po kojem ste dobili.


u ono vrijeme nisam ništa – ni kupovao ni prodavao.

Ako je 31.1. relevantan datum, a u odluci NO tako stoji, nije isplaćen cjelokupan iznos, barem meni. Isplaćen je dio za dionice koje sam imao prije, a za ove koje su kupljene ove g, dosta prije 31.1. ništa
Bit će uskoro

pivac uz najveće strpljenje, ne može snit jaje

Super 550 kunica sjelo, idem kod frizera. [kiss]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

Hypo 0 bodova [angry]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

ja se nadam lovi sutra je ih nisam ni imo registrirane, pa dok ekipa sa investora prebaci pare…a moraju ih malo i zavrtit, barem na jedan dan…

ma kakav cash-r-a, 100% in

4. točka: pravo na isplatu div. imaju svi dioničari upisani u SDA na dan 31. siječnja 2009.

pivac uz najveće strpljenje, ne može snit jaje

Pozdrav svima,
često vas čitam, nedavno sam i sam kupio atpl pa vas redovno pratim, nadam se dobrim savjetima i velikom znanju,

poz [thumbsup]

meni na PBZ Investoru još nije ništa sjelo…ima li netko sa Investorom da je dobio dividendu u punom iznosu?


Pozdrav svima,
često vas čitam, nedavno sam i sam kupio atpl pa vas redovno pratim, nadam se dobrim savjetima i velikom znanju,

poz [thumbsup]

Također, možete se nadati i velikom gubitku

Hell is Empty and all the Devils are Here





Nitko ne komentira da je sjela dividenda.

Je evo vidim i meni sjela na PBZ
[/quote]
sjela i meni ali nije li to samo 50% ?
[/quote]
Kakvo veselje, sjela akontacija dividenda. Koliko je pala dionica od objave dividende? [bye]
[/quote]
Tko kaže da imaju dionice, ako su pametni, prodali su iznad 800….i imaju dividendu


meni na PBZ Investoru još nije ništa sjelo…ima li netko sa Investorom da je dobio dividendu u punom iznosu?

Ja sam na investoru i oko 14h zvao PBZ brokere i tip mi obečao da če me nazvati čim provjeri. Nazvao za pola sata i kaže da je sve u redu i da isplate idu. Valjda dođem na red uskoro.
Inače ja prodao 29. pa opet uletio par dana kasnije.

SLAVONAC (malo san maka)


Pozdrav svima,
često vas čitam, nedavno sam i sam kupio atpl pa vas redovno pratim, nadam se dobrim savjetima i velikom znanju,

poz [thumbsup]


Kupi jeftino prodaj skupo, to ti je sva pamet. [cool]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close