ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,19
6.506
135
47,70
48,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


što se tiče drugog stupa stvar je potpuno jasna,niti se zakonski drugi stup može dirati,niti mirovinci mogu isplatiti taj novac odjednom nikome,ne odjednom,nego bi im trebalo 5 godina da se domognu love.mislim da je to čisto manipulantsvo našeg premijera koji je izravno utjecao na kretanje tržišta svojim izjavama,i za takvo što bi u bilo kojoj normalnoj zemlji bio kažnjen..dakle,po zakonu hanfa mora dignuti kaznenu prijavu protiv premijera..70% portfelja im je u obveznicama koje im nitko ne bi kupio,10% je u dionicama koje ne mogu prodati na ovako plitkom tržištu i u ovakvom trenutku,dakle,to je mlaćenje prazne slame našeg vrlog premijera…čista špekulacija,vjerovatno po nečijem nalogu,jer je taj dan redoviti promet iznosio 40 000 000 kuna,a samo atpl je ugrabljeno oko 8 300 000 kuna,laganih,pa sam onda i ja iskoristio taj premijerov gaf,da se malo podebljam..samo mi nije jasno tko je prodavao?koji su to maheri?

Samo treba dodati i protiv svih Managera (OMF, OIF) u stranim bankama koji raspolazu povlastenim informacijama i koriste se njima . Imaju ljude , koji iz bilo kojeg razloga moraju prodavati dionice, na cistini za odstrel.
A ujedno su ti manageri omogucili strancima prvi uzmak iz naseg trzista. (npr: RBA OMF, vlasnicima Skrbnickih racuna u RBA Austrija, hanfa zna i o kojoj se dionici radi,, a zagrebacka je haracila plivine dionice od nasih gradjana, kada su vec imali ponudu Actavisa).
Sve je to dogovoreno izmedju Vladajucih struktura i OMF-ova.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

oprostite sto gnjavim ali pošto sam novi i nisam baš najbolje upućen u stvari, da li mi tko može reći kada se može očekivat ostatak dividende tj. glavnina i koliko bi mogla iznositi?


oprostite sto gnjavim ali pošto sam novi i nisam baš najbolje upućen u stvari, da li mi tko može reći kada se može očekivat ostatak dividende tj. glavnina i koliko bi mogla iznositi?

—-oko 100 kuna….

Kune nisu problem, kuna nema

Nagrizlo se dobro ovih 700 skrivenih na 750…

Svaka čast onome tko ih je uopće stavio na bid u ova olovna vremena. I tata bi, sine…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ovdje upišite svoj komentar…

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

a di su komentatori, danas ste svi slabo aktivni, još spavate poslije vikenda, ili gledate na tekuće račune da li je došla akontacija dividende. [lol]

sutra je novi dan.

ti si neki predsjednik nadzornog. ili uprave. pa to ono od oka. jos jedan genij poslovnog



oprostite sto gnjavim ali pošto sam novi i nisam baš najbolje upućen u stvari, da li mi tko može reći kada se može očekivat ostatak dividende tj. glavnina i koliko bi mogla iznositi?

—-oko 100 kuna….
[/quote]

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

a kada bi to moglo biti? okvirno?

Meni se čini da na ovoj donici u sadašnje vrijeme treba postaviti bezobrazno nizak/visok nalog na K/P datirati ga na 10 dana i otići. Gledanje u ovo više nema nikakvog smisla, a nalog će se sa velikom vjerojatnošću realizirati. Pošto su moje razine isplativosti negdje oko 800 kn nemam tu šta puno tražiti pa Vas napuštam jer imam i pametnijeg posla.

who dares, wins

tko je to iz cresa

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

ja


ti si neki predsjednik nadzornog. ili uprave. pa to ono od oka. jos jedan genij poslovnog



oprostite sto gnjavim ali pošto sam novi i nisam baš najbolje upućen u stvari, da li mi tko može reći kada se može očekivat ostatak dividende tj. glavnina i koliko bi mogla iznositi?

—-oko 100 kuna….
[/quote]

[/quote]

…al zato si ti genij…pa jel ti čitaš pitanje…koliko bi mogla iznositi….pa da je rekao 1000 kuna…onda bi još mogao razumjeti reakciju…pa od kud im lova pa ovo pa ono…al ovo…kad je to pitanje neke aproksimacije, uzgred budi rečeno realne…svakakvi tu pišu…

New Report

Close