ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,19
6.506
135
47,70
48,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ne bu dobro opet..
DSX
Diana Shipping inc.
Feb. 12, 2009 Market Close: $ 15.48
Pre-Market Trade Reporting
Pre-Market Charts | After Hours Charts
Pre-Market
Last: $ 14.89 Pre-Market
High: $ 15.49
Pre-Market
Volume: 900 Pre-Market
Low: $ 14.89
Pre-Market
Time (ET) Pre-Market
Price Pre-Market
Share Volume
08:15 $ 14.89 200
08:13 $ 15 100
08:12 $ 15.49 100
08:12 $ 15 500 [embarass]

kada optimist postane okorjeli pesimist,tada je najbolje vrijeme za ulazak na tržište kapitala,evo grade se 2 nova tankera…

Global Shipments Improving as Credit Crunch Eases

Feb. 12 (Bloomberg) — Precious Shipping Pcl, Thailand’s second-largest sea-cargo company, said global shipments of products have improved this quarter after a credit freeze that stalled exports in the previous three months eased.

It’s much better than it was in last year’s fourth quarter, when shipments basically stopped completely,” Chief Executive Officer Khalid Hashim said in a phone interview in Bangkok today. “More cargo is moving, but it’s not yet back to normal.”
Precious Shipping shares climbed 1.5 percent to 13.9 baht as of 3 p.m. in Bangkok. The stock has advanced 28 percent this year. The Baltic Dry Index, a measure of shipping prices, has climbed threefold from a record low in December. Still, the gauge is more than 80 percent lower than its peak last May.

Bangkok-based Precious Shipping operates 43 vessels carrying rice, wheat, soybeans, steel and other dry freight around the world. The company is in talks with banks to raise as much as $250 million to replace its 25 oldest vessels, Khalid said, reiterating comments he made Jan. 19.

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601068&sid=aCJIgR0YaEvc&refer=economy

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Prodaje:
Količina Cijena
151 760,00
16 761,99
11 762,00
28 763,93
42 764,00
50 765,00
34 766,00
50 766,40
40 766,99
25 767,50

who dares, wins

I to bi bilo to za ovaj tjedan.

Čujem da je jedan brod zaglavio skoro 2 mjeseca u Singapuru, neki su navodno bez tereta a i da je došlo do kadrovskih promjena! Može li neko ovo potvrditi ? [cry]


Čujem da je jedan brod zaglavio skoro 2 mjeseca u Singapuru, neki su navodno bez tereta a i da je došlo do kadrovskih promjena! Može li neko ovo potvrditi ? [cry]

Kako se ovakve laži mogu odmoderirati, ajde neka stavi link na te svoje tvdnje.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

u singapuru je zaglavio jedan od teskasa ali to je prosla stvar. kadrovske promjene se jos ne dogadjaju ali sve je priprenljeno. radi se o tome da ce se trojica iz uprave dignuti u board of directors (lonza, uskokovic i jerkovic) a onda ce na njihova mjesta u upravi doci nova ekipa.
miho pracat je udaren na sidristu u indiji pa ide na neko vrijeme u suhi dok.
ne znam imaju li linkovi za ove tvrdnje kao ni za mnoge prethodne od raznih kolega ali su informacije iz prve ruke.

u singapuru je zaglavio jedan od teskasa ali to je prosla stvar. kadrovske promjene se jos ne dogadjaju ali sve je priprenljeno. radi se o tome da ce se trojica iz uprave dignuti u board of directors (lonza, uskokovic i jerkovic) a onda ce na njihova mjesta u upravi doci nova ekipa.
miho pracat je udaren na sidristu u indiji pa ide na neko vrijeme u suhi dok.
ne znam imaju li linkovi za ove tvrdnje kao ni za mnoge prethodne od raznih kolega ali su informacije iz prve ruke.
Sve što ste napisali je točno.Smjene su već davno spremne,ljudi obučeni.Vjerovatno krajem ožuljka.

kako bi se to moglo odrazit na cijenu dionice?

http://aqua-art.org/news.php


u singapuru je zaglavio jedan od teskasa ali to je prosla stvar. kadrovske promjene se jos ne dogadjaju ali sve je priprenljeno. radi se o tome da ce se trojica iz uprave dignuti u board of directors (lonza, uskokovic i jerkovic) a onda ce na njihova mjesta u upravi doci nova ekipa.
miho pracat je udaren na sidristu u indiji pa ide na neko vrijeme u suhi dok.
ne znam imaju li linkovi za ove tvrdnje kao ni za mnoge prethodne od raznih kolega ali su informacije iz prve ruke.



u singapuru je zaglavio jedan od teskasa ali to je prosla stvar. kadrovske promjene se jos ne dogadjaju ali sve je priprenljeno. radi se o tome da ce se trojica iz uprave dignuti u board of directors (lonza, uskokovic i jerkovic) a onda ce na njihova mjesta u upravi doci nova ekipa.
miho pracat je udaren na sidristu u indiji pa ide na neko vrijeme u suhi dok.
ne znam imaju li linkovi za ove tvrdnje kao ni za mnoge prethodne od raznih kolega ali su informacije iz prve ruke.
Sve što ste napisali je točno.Smjene su već davno spremne,ljudi obučeni.Vjerovatno krajem ožuljka.

Hvala cijenjenoj gospodi na potpori i potvrdi! Teško je vidjeti kad vas nazivaju lašcem a bez ikakvih argumenata. To je ispod svakog nivoa! Šteta za ovaj forum. [sealed]

Hvala cijenjenoj gospodi na potpori i potvrdi! Teško je vidjeti kad vas nazivaju lašcem a bez ikakvih argumenata. To je ispod svakog nivoa! Šteta za ovaj forum. [sealed]


Probat ću objasnit kako ja vidim stanje stvari:da bi zaobišli EU daje se subvencija brodaru koji će graditi brod kod nas.Tako su mislim i ugovoreni brodovi za 3Maj(atpl i ulpl).
[/quote]

Kolega dio vašeg posta od jučer na temi Jadroplov u 00:43,možda ste slučajno napisali ali je neistina da Atpl ima išta ugovoreno u 3Maju

šta se tiče kadrovske promjene tu nevidim ništa loše,dapače to može biti samo pozitivno,pa neće sadašnja uprava dobiti nogu iz firme nego će kako kaže kolega kovje biti dignuti u board of directors


@kovje
,tenis
hvala na informacijama

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Točno kolega malibu! Hvala na ispravci, nije bilo namjerno, naravno da je riječ o tankerskoj. Isprika forumašima


Hvala cijenjenoj gospodi na potpori i potvrdi! Teško je vidjeti kad vas nazivaju lašcem a bez ikakvih argumenata. To je ispod svakog nivoa! Šteta za ovaj forum. [sealed]


Probat ću objasnit kako ja vidim stanje stvari:da bi zaobišli EU daje se subvencija brodaru koji će graditi brod kod nas.Tako su mislim i ugovoreni brodovi za 3Maj(atpl i ulpl).
[/quote]

Kolega dio vašeg posta od jučer na temi Jadroplov u 00:43,možda ste slučajno napisali ali je neistina da Atpl ima išta ugovoreno u 3Maju

šta se tiče kadrovske promjene tu nevidim ništa loše,dapače to može biti samo pozitivno,pa neće sadašnja uprava dobiti nogu iz firme nego će kako kaže kolega kovje biti dignuti u board of directors


@kovje
,tenis
hvala na informacijama
[/quote]


Hvala cijenjenoj gospodi na potpori i potvrdi! Teško je vidjeti kad vas nazivaju lašcem a bez ikakvih argumenata. To je ispod svakog nivoa! Šteta za ovaj forum. [sealed]


Probat ću objasnit kako ja vidim stanje stvari:da bi zaobišli EU daje se subvencija brodaru koji će graditi brod kod nas.Tako su mislim i ugovoreni brodovi za 3Maj(atpl i ulpl).
[/quote]

Kolega dio vašeg posta od jučer na temi Jadroplov u 00:43,možda ste slučajno napisali ali je neistina da Atpl ima išta ugovoreno u 3Maju

šta se tiče kadrovske promjene tu nevidim ništa loše,dapače to može biti samo pozitivno,pa neće sadašnja uprava dobiti nogu iz firme nego će kako kaže kolega kovje biti dignuti u board of directors


@kovje
,tenis
hvala na informacijama
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

New Report

Close