ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 03:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,50
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

803,99 14 10:07:05
799,00 30 10:06:18
799,01 12 10:06:18
800,00 1 10:06:1
Nema baš neke ponude ispod 800.

who dares, wins


Je, lijepo se pojačava bid. BDI i onako raste… Možda je ipak netko shvatio da ju nije loše imat u portfelju!

Ne kužim se baš u brodare, pa jel mi možete reći da li je za ATPL dobro kad BDI raste jer vidim da cijena pada ili stagnira, evo pogledajte današnji slučaj, pa ne bi valjda dioničari prodavali tak bez veze, da nije slučajno bolje kada BDI pada? Ak se to čeka onda ništa od pozitivne blokade [cry]

Surround all arround when it hits the ground


Sugeriram da se ravnate po meni – kad ja prodam, cijena će nebu pod oblake

Ne zbog toga jer si ti prodao nego zbog, koliko čujem, velike ali strpljive potražnje [rolleyes]

Pa se vi samo gurajte na ask…. ko penzići u tramvaj [bye]

Ja imam vremena čekati!!!

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

kao što sam jučer napisao…nema ispod 800,00 … očigledno sam savladao osnove tehničke analiza [cool]


Sugeriram da se ravnate po meni – kad ja prodam, cijena će nebu pod oblake

To se i meni događa,ali i suprotno..kad kupim cijena se strmoglavi..mogla bih drukerima ponuditi usluge ,naravno uz proviziju..samo recite što bi trebalo pasti makar 20% i ja kupujem,ili obrnuto [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Sugeriram da se ravnate po meni – kad ja prodam, cijena će nebu pod oblake

To se i meni događa,ali i suprotno..kad kupim cijena se strmoglavi..mogla bih drukerima ponuditi usluge ,naravno uz proviziju..samo recite što bi trebalo pasti makar 20% i ja kupujem,ili obrnuto [lol]
[/quote]

prijavljujem se također. mogli bi osnovati agenciju ti, budd i ja, pa da zarađujemo pare na atlantskoj na drugačiji način [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Bud i Mare prodajte više [lol]

Shvatite to kao malu žrtvu virtualnoj zajednici.



BC "KONAVLE" 70,940 DWT BLT 81 YUG LDT 14,190 $/LDT 215 INDIA ASIS GIBRALTAR

evo ga nasa starina ode u vjecna lovista…za 3M$…


Jep evo ga u Bangladešu
[/quote]

Ne kužim tehniku prodaje u scrap.
Brod je u Gibraltaru , a prodan je u scrap u Indiju (Bangladesh).
Gdje ga režu – u Gibraltaru ili putuje na drugu stranu svijeta ?

ja mislim da tu od čitavog prometa ima max. 10% dionica kupljenih od preplašenih malih dioničara…ostao je pretakanje iz šupljeg u prazno…navlačenje na prodaju…osim toga pogledajte koliko je na asku u prvih 10, sića..tko želi količinu mora jako dobro cijenu dignuti…

Kad se sjetim da sam se jučer lomio da ju kupim po 815, jer sam znao da će BDI rasti, kao što znam i danas…Sad pazi da izbace kvartalni sa dobiti od par milijardi, odma se stavljam na bid na -9,99%, ipak ju neće satrat u negativnu, a šanse da me poklopi su realne, kakva burza, ko da je u skeču od Monthy Pythona [lol]

Surround all arround when it hits the ground

To se i meni događa,ali i suprotno..kad kupim cijena se strmoglavi..mogla bih drukerima ponuditi usluge ,naravno uz proviziju..samo recite što bi trebalo pasti makar 20% i ja kupujem,ili obrnuto [lol]

i ja imam isti problem [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

kad govorimo o nelikvidnosti na burzi onda je vjerojatno većini jasno koliko znači isplata predujma dividende …biti će isplaćeno oko 60 miliona kuna što je za sadašnje prilike prilično lijepa svota…vrati li se polovica nazad u dionicu to će pozitivno djelovati na cijenu…vjerojatno neće trebati čekati pola sata na transakciju…

New Report

Close