ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 23:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,50
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@bananarama
Izvrstan post, nadodao bih samo da ubuduće veliki neće moći više tako naivno navlačiti male, na način kako su omastili brk sa HT generacijom (kojoj i sam pripadam). Pružili su nam dobru školu, i oni koji su izdržali, postali su malo drugačiji investitori. I zato fondove u budućnosti čeka malo teža bitka. Očekujem jedinice od FM [lol]

Danas bismo mogli rasti 1%, a to znači završiti na 800 kn.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Opet ponavljam velika većina malih jednom tjedno pogleda burzu u pauzi neke sapunice i ni pod razno ne razmišlja o prodaji, druga linija malih je u rovovima nakrcana do zuba u skladu sa mogućnostima i čekajući i nadajući se svojim targetima se veselo smijulji i čeka rasplet koji će neminovno doći. Ostali maleni koji su u banani zbog samo njima znanih razloga (krediti, pozajmice) trejda i samo oni znaju što im se događa. I što sad, za izvuć ove iz rovova postoji samo jedan način, jedan nije uspio, a vrlo dobro smo ga svi osjetili, drugi je dakle samo jedan, janafovski, dakle gospodo glavonje mi smo spremni a vi? BDI bježi, vi bi dionice mi keš lovu, oćemo li pošteno barem jednom [sealed].

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

neko bi kupio 5 komada po 888,88

neka , malo za…ancije uvijek dobro dođe.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Na kupnji pet komada po 888,88?Baš me interesira koliko će potrajat?Ispariće sa ekrana u 9.58.59,a možda i ne [wink].


Danas bismo mogli rasti 1%, a to znači završiti na 800 kn.

Nadaj se, cuo sam da je sesnaesti rudnik po velicini u sjevernoj Australiji poslao 22 radnika kuci i dao im otkaz jer zatvaraju cetvrt kapaciteta (gazda je odlucio kupit si najnoviji mercedes [proud]).

To ce dovesti danas Atlantsku na otprilike 770kn.

I da, BDI ce opet rasti za oko 100, al koga briga [wink]


Zasto? Recimo da se neka dionica trzi po 100, a moja procjena je da vrijedi 110. Ako drzim tu dionicu, stavit cu prodaju na 110. I mozda i stavim kupnju ispod, recimo na 95 (ipak nemam neogranicena sredstva za polupat sve po 100, pa lovim neku malo bolju priliku). Jel to tako lose?
[/quote]

Kao što rekoh u postu od maloprije.Svatko ima svoju taktiku.Moja je na long-term.Otprilike kao da sam uložio u OMF ili DMF s razlikom da ipak (zlu netrebalo) do novaca mogu doć i prije 50-te (DMF) ili 65-te (OMF)Kupim i stavim prst uho.
[/quote]

a koji klinac onda svaki dan buljiš u ekran i živciraš se
da dionica sada naraste na 3k kn ti bi opet gledao i nadao se da će narasti još malo više i nebi ništa poduzeo…
[/quote]

uh, ja jako dobro znam di sam na 3000
al bumo se nacekali jos do toga.

Good artists copy. Great artists steal.

hehe, ovo se zove, kad neće niko, idem ja sam od sebe kupovat po 888,00 kn

Čak mi se ideja i sviđa

Ne spominjite 888,88.Dobit će te jedinicu.Čini se da je autor ove duhovitosti sa gledalice kolega sa ovog foruma.Živio mi kolega [thumbsup]

evo nas skoro u blokadi, ode svih pet dionica po 888,88. naravno, ako ne povuče, a nadam se da će mu zaštekati

voli bi da ostane bez struje.

New Report

Close