ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo stigli stranci….prodavati po 815


mislim da bi trebali malo reklamirati ATPL na DRYS yahoo forumu … možda zainteresiramo kakvog stranca koji bi uložio u dionice firme koja u ovim vremenima može isplaćivati dividendu…znamo da tamo cijene takve…

da,da i prodaju brodove u pola cijene…………
With freighter deal falling through, shipper slashes its price.
DryShips seems to need money more than ships.

On Friday George Economou ’s DryShips (nasdaq: DRYS – news – people ) announced it agreed to sell the 1995-built M/V Toro for $36.0 million, a 43.0% discount to the $63.4 million price agreed upon with buyer Samsun Logix in July.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@dejo

ja sam izašao iz drugih dionica i ušao skoro all in tu (ht+jdpl+diok cca 30%). Zašto ne bih postao amere, ili misliš da smo mi neovisno tržište? Ak je tako blago se nama, onda nismo ni trebali pasti sa 3200.

nisam mislio ništa loše, niti imam nešto protiv postanja amera, primjetio sam da mnogi nisu zadovoljni oporavkom atlanske kad se usporedi sa brodarim preko bare i to je opravdano..,
ali svi su mogli ući u te iste i svi sretni i zadovoljni…Its as simple as that

eto vam sad, ovaj 335 se nahranio fino na bidu do 810 i onda se makne. ljudi moji ovdje fondovi igru vode, a mi plešemo kako oni sviraju. ovo je bila škola milijardu puta ponovljena ali uvijek upali. strašno. ali i zanimljivo za gledati [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

8 kuna mi je trošak a tko mi garantira da ću sutra kupiti jeftinije? Ne dam ispod cijene pa makar čekao još jer sam u + i ne žuri mi se. Ne ću valjda samo za brokera raditi.

who dares, wins

BC "KONAVLE" 70,940 DWT BLT 81 YUG LDT 14,190 $/LDT 215 INDIA ASIS GIBRALTAR

evo ga nasa starina ode u vjecna lovista…za 3M$…

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"



mislim da bi trebali malo reklamirati ATPL na DRYS yahoo forumu … možda zainteresiramo kakvog stranca koji bi uložio u dionice firme koja u ovim vremenima može isplaćivati dividendu…znamo da tamo cijene takve…

da,da i prodaju brodove u pola cijene…………
With freighter deal falling through, shipper slashes its price.
DryShips seems to need money more than ships.

On Friday George Economou ’s DryShips (nasdaq: DRYS – news – people ) announced it agreed to sell the 1995-built M/V Toro for $36.0 million, a 43.0% discount to the $63.4 million price agreed upon with buyer Samsun Logix in July.
[/quote]

***obrisano***
nisam mislio naći novog vlasnika AP koji poput ovog Grka koji iscijedi svaku svoju firmu prije nego li je odvede u stečaj (uostalom AP je nemoguće preuzeti bez suglasnosti uprave)…mislio sam na investitore koji ulažu u brodarski sektor diljem svijeta…

Mislim da treba jednom reći dosta i prestati trgovati na ZSE jer ovo nema veze s pameti, ne kažem da treba prodati, ali isto tako treba ostaviti da se kiseli, a trgovati u USA s normalnim brodarima i tu se ponavljam već mjesec, dva, zato što nemam dovoljno love i zbog velikih provizija [undecid]

Surround all arround when it hits the ground

udri po bidu

semper fidelis

Ovo je deprimirajuce,dan završavamo u minusu…




mislim da bi trebali malo reklamirati ATPL na DRYS yahoo forumu … možda zainteresiramo kakvog stranca koji bi uložio u dionice firme koja u ovim vremenima može isplaćivati dividendu…znamo da tamo cijene takve…

da,da i prodaju brodove u pola cijene…………
With freighter deal falling through, shipper slashes its price.
DryShips seems to need money more than ships.

On Friday George Economou ’s DryShips (nasdaq: DRYS – news – people ) announced it agreed to sell the 1995-built M/V Toro for $36.0 million, a 43.0% discount to the $63.4 million price agreed upon with buyer Samsun Logix in July.
[/quote]

***obrisano***
nisam mislio naći novog vlasnika AP koji poput ovog Grka koji iscijedi svaku svoju firmu prije nego li je odvede u stečaj (uostalom AP je nemoguće preuzeti bez suglasnosti uprave)…mislio sam na investitore koji ulažu u brodarski sektor diljem svijeta…
[/quote]
Shvatio sam te. Sve 5. ATPL-u ide dobro i ovako……..nećemo kvariti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


BC "KONAVLE" 70,940 DWT BLT 81 YUG LDT 14,190 $/LDT 215 INDIA ASIS GIBRALTAR

evo ga nasa starina ode u vjecna lovista…za 3M$…


Jep evo ga u Bangladešu

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close