ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je vrijeme da se prestane pratiti BDI i da prijeđemo na vijesti iz zemlje…
Prije par dana sam proglašen drukerom a sad ste se uvjerili i sami.
Lijepa je naša puna odlikaša 🙂


Mislim da je vrijeme da se prestane pratiti BDI i da prijeđemo na vijesti iz zemlje…
Prije par dana sam proglašen drukerom a sad ste se uvjerili i sami.
Lijepa je naša puna odlikaša 🙂

bdi se kod ove dionice treba pratiti.naravno, i domaća zbivanja imaju svoju težinu, ali rast vozarina ima još veću težinu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Koji je ovo meč za par lipica. Pa bilo je i 840 šta sad oklijevaju kupci?

who dares, wins

Eno opet onaj DRYS u premarketu +15%, vjerojatno danas i drugi brodari idu oko +10,GOGL.OL skoro ko ATPL, +11,43 [lol]

Surround all arround when it hits the ground


Koji je ovo meč za par lipica. Pa bilo je i 840 šta sad oklijevaju kupci?

pa bilo je i za 3500 [smiley] ne brini, udarat će ko i uvijek zadnjih 5 minuta

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Čini mi se da je ovaj na 823 plafon za danas.

who dares, wins

eto vratio se sa sunčanja…
nadam se da niste prodavali u međuvremenu … šteta bi bilo nasjesti kada se stvari po AP pozitivno odvijaju…treba biti strpljen i mislim da će svi koji izdrže biti obilato nagrađeni…ako možete kupujte u trenucima kada se želi potaknuti pad cijene jer time ne samo da štitite vlastito ulaganje već i izbijate dionice iz ruku zločestim dečkima koji bi vas rado navukli…ovo stanje neće biti moguće dugo održavati u statusu quo i mogao bi se pojaviti i strani kapital koji neće lipariti kad odluči ući u dionicu…
zadnjih tjedan dana rasta BDI-a definitivno nije ukalkuliran u cijenu jer ga nisu očekivali ni profesionalci i sada se svakim odgađanjem rasta stvara sve veći jaz između cijene i vrijednosti dionice…zato čvrsto držite dionice isplatit će vam se…a onima koji se boje uči poručujem da ne oklijevaju predugo moglo bi biti skuplje uskoro…ponekad treba imati muda želi li se zaraditi…


Čini mi se da je ovaj na 823 plafon za danas.

ne znam meni se čini da ju puštaju da klizi lagano da se još nakupi povoljne kupnje, pa onda pred kraj tarapana. mislim da će zadnja biti 827

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vidjeti će mo samo da ne bude invazija na bid onih što su kupovali danas.

who dares, wins



Evo 100%

vama bi svima skupa bilo bolje da rasprodate ATPL. A ja fino uživam. 3 kune dnevno i banja.To vam je 1000 kuna godišnje plus dividenda. meni više ne treba.

Da je više ovako realnih ovdje nebi nam ATPL skakala kao tobogan [thumbsup]
[/quote]

ne vjeruj mi ni riječ [lol] pravi investitor je uvijek istovremeno i na bidu i na asku [wink]
[/quote]

:-))

mislim da bi trebali malo reklamirati ATPL na DRYS yahoo forumu … možda zainteresiramo kakvog stranca koji bi uložio u dionice firme koja u ovim vremenima može isplaćivati dividendu…znamo da tamo cijene takve…

Nevjerojatno, opet se netko iskrcava i to u većim količinama, do kraja dana evo nas opet na 800

Kupnja – ATPL-R-A
58 812,20
12 812,01
15 811,00
20 810,31
20 809,00

Prodaja – ATPL-R-A
20 814,00
217 815,00
10 815,99
325 816,00
31 818,00

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close