ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Krenuo je rast, jeli objavljen BDI?

ma nije još, to sam samo ja udario po asku malo da se nađe

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

BDI ide na 2000 ovaj tjedan. To znači da bismo mi mogli do 821 do kraja tjedna

Hell is Empty and all the Devils are Here

standardno zatišje pred objavu BDI i kuda onda…….ukoliko BDI opet jaće potegne (nekih 150 bodova) ATPL će ukoliko budemo imali sreće narasti 10 kuna a ako kojim slućajem malo padne uništit će ju totalka……
kako to već kod nas u zadnje vrijeme ide, 5 dana rasta BDI-a dionicu nemože pomaknuti ni 5% gore ali bi ju 5 dana i blagog pada srušilo 35%……
KATASTROFA….
i zato: ajmo BDI!!! nema predaje!!!!!


standardno zatišje pred objavu BDI i kuda onda…….ukoliko BDI opet jaće potegne (nekih 150 bodova) ATPL će ukoliko budemo imali sreće narasti 10 kuna a ako kojim slućajem malo padne uništit će ju totalka……
kako to već kod nas u zadnje vrijeme ide, 5 dana rasta BDI-a dionicu nemože pomaknuti ni 5% gore ali bi ju 5 dana i blagog pada srušilo 35%……
KATASTROFA….
i zato: ajmo BDI!!! nema predaje!!!!!

nije ti čudno da se svejedno opet brzo vrati na točno 800? već X puta, samo se ošišaju paničari. Mnei to govori samo jedno, osim malih ušlo je ovdje par jačih igrača i 800 im je očito točka otpora prema dolje. kada god padne ispod, izrone rojevi naloge. pametnom dosta. a kad će je potegnuti gore…kad se ukrcaju koliko su mislili.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

http://messages.finance.yahoo.com/Stocks_%28A_to_Z%29/Stocks_D/threadview?m=tm&bn=24683&tid=269486&mid=269486&tof=1&frt=1

BDI Baltic Exchange Dry Index 1815 UP 173
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3344 UP 345
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1373 UP 122
BSI Baltic Exchange Supramax Index 948 UP 94
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 423 UP 19

Vidim da se ovdje ljudi natjeću tko će prvi, pa evo.


BDI Baltic Exchange Dry Index 1815 UP 173
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3344 UP 345
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1373 UP 122
BSI Baltic Exchange Supramax Index 948 UP 94
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 423 UP 19

lessie se vraća kući [lol] [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ajmo sad kupiti kokice i na gledalicu.. [lol] [lol]

sutra je novi dan.


BDI Baltic Exchange Dry Index 1815 UP 173
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3344 UP 345
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1373 UP 122
BSI Baltic Exchange Supramax Index 948 UP 94
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 423 UP 19

Vidim da se ovdje ljudi natjeću tko će prvi, pa evo.

Ohoho, BDI opet 10+% gore!

Mogli bi danas na 819,67 potegnuti!

Hell is Empty and all the Devils are Here


BDI Baltic Exchange Dry Index 1815 UP 173
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3344 UP 345
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1373 UP 122
BSI Baltic Exchange Supramax Index 948 UP 94
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 423 UP 19
….što je izazvalo skok od 1kn
Tragično
Vidim da se ovdje ljudi natjeću tko će prvi, pa evo.

Atlanska bi puno bolje stajala, da općenito ne postoje forumi na temu Atlanske. I da vam se dogodi ko Janafu, u par dana stampedo, a imaju 141 stranica komentara, a ovdje 2561 str. kom., pola bi vas herc izdao, da Atlanska do kraja tjedna ode na 2000. Pa tko bi to preživio, bilo bi barem za kremiranje.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Čini se da će preko bare ponovo brodari povući, barem prema premarketu. A mi se tu mučimo sa 1% rasta

New Report

Close