ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolege, samo polako. DSX je na 40% ATH, ATPL je na 20%. hehe, baš me zanima kad će počet pretakanje sa nasdaqa.
Budd, pa prodaj. Evo imaš Dioki, JNAF i ostale gazele.

Eh to neću nikada prežaliti, što sam u ovu žabokrečinu uložio pare. Mogao sam na JNAF dignuti lijepih 100% bez po muke. A ništa, sada ću čamiti ovdje s vama

Hell is Empty and all the Devils are Here


možda pak uprava štopa cijenu dok si ne isplate 10 milja dividende…ako je zbog njih to bi mogao progutati… [smiley]

Onda će dividenda brzo.

who dares, wins


I nemojte trkeljati doći će to na svoje. Ameri 8-10% rastu opet, što je sasvim normalno. Ovo smeće ne reagira na ništa više

Kada je CROBI bio na razinama 4-5000 svi smo bili prezadovoljni sa 1-2% dnevnog rasta. Sada bi svi fatali 30% dnevno. Za takve je prikladnija kladionica gdje imaš omjer 1,35 i igraš samo jedan par. Pa ako te opali evo 30%.
Što se tiče ATPL, danas je oko 80% prometa išlo po asku. Primjeti se iz aviona akumulacija i ove hrpe na prodaji koje su pojedene su da bi se malo stabilizirao rast i vjerojatno nisu niti promjenile vlasnika. U ovom trenutku ATPL mi se čini najsigurnija dionica za uložiti kapital. Kao što ste primjetili brodarski prijevoz prvi kreče sa oporavkom a BDI je indikator oporavka svjetskog gospodarstva.

SLAVONAC (malo san maka)

a možda su u cijenu već uračunate ovakve vozarine! hahaha! da ziher…

Hoću reći, sve se na kraju svodi na onu nogometnu, ako ti ne zabiješ, zabiti će tebi. Pošto mi zabili nismo, zabiti će nama. BDI neće dovijeka rasti, a na prvi omanji pad znamo kako će ovo čudo od dionice reagirati. Što je tu je, treba shvatiti nove okolnosti – kad BDI raste, dionica pada/stagnira, kad BDI pada dionica pada

Hell is Empty and all the Devils are Here


Razočaran sam bezgranično. 60% rasta BDI u tjedan dana, a dionica ni mrc. Prestrašno, ne znam uopće što bih rekao. Mrtva burza, mrtva dionica

HT-R-A 5.887.990,22
SNBA-R-A 5.060.583,47
ATPL-R-A 4.184.499,79
INA-R-A 2.072.306,44
IGH-R-A1. 1. 551.256,85
DLKV-R-A 826.829,62
ERNT-R-A 722.334,85
Mrtva, nema šta. Vi dragi čitatelji izaberite smeče od ovih ovdje.

SLAVONAC (malo san maka)

kolega Budd …
nije sve tako crno…imali smo mi zagriženi ljubitelji AP i puno gore situacije pa se nismo predavali…ovo sada je med i mlijeko…slatke brige, rekli bi… dok je stanje sa vozarinama kakvo je nema brige…a mislim da pada vozarina neće ni biti…eventualno bi mogle ponovo stajat na mjestu ali neki jači pad na dolje ne očekujem …previše su niske bile…
vrijeme ja za čvrsto držanje jer jedna je od rijetkih koja ima potencijal zamjetnog rasta ove godine …

http://finance.yahoo.com/q/cq?d=v1&s=DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol drys vise nema veze sa trendom brodara..smanjuju se i prometi…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


I nemojte trkeljati doći će to na svoje. Ameri 8-10% rastu opet, što je sasvim normalno. Ovo smeće ne reagira na ništa više


zanima me samo kaj će biti nakon objave rezultata za 1.kvartal kad će svima postati jasno da nema ništa od prognoziranih 30 milja $ gubitka… hoće li i tada biti preskupa?

ma mogu sutra objaviti da su im brodovi od platine saliveni mi ćemo u svom revijalnom tonu odreagirati 2% gore,
nek BDI padne 3 usrana boda zaroniti ćemo dobrano
Slazem se s Leconteom treba nam stranac pokazati koliko vrijedi

semper fidelis

pozz

Mozete poslati link gdje pratite brodske vozarine

Hvala

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ala smo nestrpljivi, oporavak se očekuje za 1 godinu, burza kreće ranije, a vi bi danas da ste na ATH.
Zamisli da ide svaki dan ide 6% kao Ameri, di bi bila za 7 mjeseci….

jel ima neka dobr duša da nabaci cijenu ATPL kad je Genko zadnji put bio 20 baksa. isto i kad je Dajana bila 16. Nekako mi se čini da smo onda bili oko 1600 kn. Ajde netko, Rocky?

I'LL BE BACK

New Report

Close