ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Idu mi malo na jetra nalozi od 1,2,3 komada na prodaji.
Jesu li to neke brokerske kuće ukinule minimalne iznose naknada, pa se sad ljudi zabavljaju….
I je li to vrijedi i za HITA, jer onda bih i ja malo krenuo u zabavu, ali ne sa ATPL, jer je to moja miljenica,… nju sad mogu samo dokupljivat’, nikako prodavat’, barem do 1500-1600 kn, a i onda bih promislio.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

čovjek kad pogleda na cijenu dionice zaključio bi da su vozarine pale za 1000 $ a ne narasle…čudan neki svijet na burzi…pitam se samo do koje razine se može ignorirati takav rast vozarina…bit će poslije drž-nedaj…tri dana za redom po 1000$ gore a mi se vrtimo ko pijana kokoš oko 810…ispada da svakih 1000$ vozarina vrijedi 10 kn cijene… [cool]

Daily Market: This page contains the latest Dry Bulk Shipping News

06 February 2009

Baltic Dry Index (BDI) +144 1642

samo što nije...


čovjek kad pogleda na cijenu dionice zaključio bi da su vozarine pale za 1000 $ a ne narasle…čudan neki svijet na burzi…pitam se samo do koje razine se može ignorirati takav rast vozarina…bit će poslije drž-nedaj…tri dana za redom po 1000$ gore a mi se vrtimo ko pijana kokoš oko 810…ispada da svakih 1000$ vozarina vrijedi 10 kn cijene… [cool]

…nemaš brige…ak to vrijedi i drugima kak i tebi bu išlo gore, ak ne bu išlo dole i budemo nadokupljivali…no brige nas…mi smo svoje kupili, a s ostatklom keša čekamo eventualne anomalije i trejdasmo…pardon nadokupljujemo…

Mene više zanima šta da BDI nije odletio gore..Mislim da ne bi velike razlike u cijeni od sadašnje..Jednostavno dobre vijesti nemaju snagu da poguraju cijenu gore, ali zato svaka loša (ma i ne mora biti loša, dovoljno je da vani ode u crvena) i ode cijena u provaliju.. Ne bi se čudio da uskoro strani kupci se uključe u cijelu priču kad shvate šta se događa ovdje.

Zanimljiva upustva su dobili ova dva brokera na bidu… nestrpljivi.. jedan protiv drugoga… [lol]

A ovaj na 819 sa ovih smješnih 111 kom neće doživjet 16h….

P.S. čuvajte svoje dionice…. nedajte ih stranim hebivjetrima [rolleyes]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Mene više zanima šta da BDI nije odletio gore..Mislim da ne bi velike razlike u cijeni od sadašnje..Jednostavno dobre vijesti nemaju snagu da poguraju cijenu gore, ali zato svaka loša (ma i ne mora biti loša, dovoljno je da vani ode u crvena) i ode cijena u provaliju.. Ne bi se čudio da uskoro strani kupci se uključe u cijelu priču kad shvate šta se događa ovdje.

Baš to je na djelu jer žicari koriste gužvu da se natrpaju, a onda će se sve okrenuti na glavu za tjedan dana.

who dares, wins

Ja vam kažem da zaboravite indexe,jedino je crobex mjerodavan.
Nećemo mi još dugo prema gore.
Zavaravate se i onda slijedi razočaranje.
pozdrav


Mene više zanima šta da BDI nije odletio gore..Mislim da ne bi velike razlike u cijeni od sadašnje..Jednostavno dobre vijesti nemaju snagu da poguraju cijenu gore, ali zato svaka loša (ma i ne mora biti loša, dovoljno je da vani ode u crvena) i ode cijena u provaliju.. Ne bi se čudio da uskoro strani kupci se uključe u cijelu priču kad shvate šta se događa ovdje.

Već jesu [thumbsup] Tako nam i treba….

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!



4000 / 11645

i Šta bi to trebalo konkretno značiti?? u kojem su rasponu te ponude i potražnje, + skriveni na jednoj i drugoj strani , evo mogu sad staviti da dajem 10 kn dionicu za 100 000 kn,, i to će odmah podignuti 10 000 komada na kupnji,,, ako ćemo navoditi ukupnje ponude i potražnje, idemo staviti u rasponu +/- 20,30%
[/quote]
a daj stavi samo da vidim reakciju. osim ako nemaš [lol]

livada opet:
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1


livada opet:
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

Može kod susjeda livada bit zelena koliko hoće..kad ju kod nas nema ko pokosit [lol]

New Report

Close