ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ha ha! Samo se nadaj da će biti daleko! Pogledaj malo bolje!!!
Danas BDI +1,75%, a nekako predosjećam sutra da će okrenuti gadno u minus….

Ako može jedna prognoza za sutra pošto je očito da vam dobro ide i usput ako možete postotak da izbacite koliko je danas BDI porastao [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

panamaxi opet up za 10%. Kineski zamašnjak se pokrenuo. CK naredio mravima da rade i smanjio porcije riže, ipak je recesija [lol] [lol]

I'LL BE BACK

Hahaha "kolčar" se naljutio što je BDI ponovo up i svima nam podjelio aševe. Stari hebi ga bilo je dovoljno vremena za krcati se jeftino, kao što su druk gurui govorili ide na 10 000 kn, tako su govorili ide na 200 kn. U jednom trenutku potrebno je uvidjeti da uz TA treba kombinirati i zdrav razum.



Ha ha! Samo se nadaj da će biti daleko! Pogledaj malo bolje!!!
Danas BDI +1,75%, a nekako predosjećam sutra da će okrenuti gadno u minus….

Ako može jedna prognoza za sutra pošto je očito da vam dobro ide i usput ako možete postotak da izbacite koliko je danas BDI porastao [lol]
[/quote]

+9,6%

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Na prodaji gomila skrivenih, nemreš probit ni topovskom paljbom! Udri!

nema žurbe kolega. pričekajte tjedan dana kad BDI započne sa brojkom 2. Bit će teksaški masakr motornom pilom.

I'LL BE BACK

Kupnja i prodaja od ATPL na
http://easyemoney.tk/

Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


A sada zvanično;najbrži prst jeeeeeeeeeeeeeeeee…….branac!!!!!!!!!!!!

P.S. Drago mi je šta u strukturi ulagača na ATPL ima ljubitelja špageti vesterna.Nekako me to i ne čudi! [thumbsup]

Ništa mi nije pomoglo…, kupio sam danas novi miš i marljivo vježbao, no trenutak je bio dovoljan i suza mi niz oko kanu kad sam pročitao potvrdu rasta BDI na;
http://messages.finance.yahoo.com/mb/drys
i zalijepih munjevito u poruku, stisnem pošalji, a ono branac već i "sastav" pripremio…

Pozdrav svima…



Na prodaji gomila skrivenih, nemreš probit ni topovskom paljbom! Udri!

nema žurbe kolega. pričekajte tjedan dana kad BDI započne sa brojkom 2. Bit će teksaški masakr motornom pilom.

[/quote]
Tko se nakrcao nije, …… je? Dali će tako da bude?

k/p 5209/11117


4000 / 11645

i Šta bi to trebalo konkretno značiti?? u kojem su rasponu te ponude i potražnje, + skriveni na jednoj i drugoj strani , evo mogu sad staviti da dajem 10 kn dionicu za 100 000 kn,, i to će odmah podignuti 10 000 komada na kupnji,,, ako ćemo navoditi ukupnje ponude i potražnje, idemo staviti u rasponu +/- 20,30%

Danas nema šanse..kako je krenulo prije će otići na 800



4000 / 11645

i Šta bi to trebalo konkretno značiti?? u kojem su rasponu te ponude i potražnje, + skriveni na jednoj i drugoj strani , evo mogu sad staviti da dajem 10 kn dionicu za 100 000 kn,, i to će odmah podignuti 10 000 komada na kupnji,,, ako ćemo navoditi ukupnje ponude i potražnje, idemo staviti u rasponu +/- 20,30%
[/quote]
nema značenja. jednostavna činjenica.
ti stavlljaj naloge na koliko želiš.
netko je malo prije zamolio pa mu ponavljam omjer.

New Report

Close