ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Jethro
nikad ne reci nikad. Pogledaj cijenu Ine juče i danas.Raste.Zašto? Pojma nemam ali važno je da raste.

who dares, wins

"Democrats aim to pass U.S. rescue package Friday" (http://www.reuters.com/article/topNews/idUSN0142074920090206)

Ne znam da li ste primjetili ali zadnja dva glasovanja za stimulativne pakete (onaj od 700 milja USD i onaj za autoindustriju) su imali isti scenarij…Bio je kraj tjedna ako se ne varam..prvo su se paketi odbijali i vraćali na doradu što je izazvalo opći kaos i scenarije da je svijet osuđen na propast (naravno i burze odoše dolje…zajedno s našom), a onda po hitnom postupku vraćali na odobrenje i prošli i slavljeni kao spasenje gospodarstva Amerike i svijeta..i nakon početnog ushićenja i rasta burzi (oet zajedno s našom) došlo je do hlađenja…
Moje mišljenje je da će se ponovit ista stvar i s ovim paketom..bez obzira što mislili o Obami i demokratima nema velike razlike od republikanaca i Busha (svi oni samo rade na tome da bogatiji budu još bogatiji).. Tako da ma što god se dogodilo s BDI-jem sljedećih dana najbitnije za kratkoročnu cijenu ATPL će biti baš ovaj paket i ponašanje Amera


03.02.2009 > T: 29.01.09 Pros. cijena: 785,93
Kolege netko jako želi ovu dionicu u velikim količinama

Autor teksta je pobornik teorija zavjere [smiley]


Ha ha ha, imate stotku i pljesak za izlazak na bis!
Alkar branac usridu, čestitam!!! [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

opet slatina.
oteli trejdadžije. ukupni promet zse u 10:45 je 6,2 a snba promet 4,2milje.
atlantska .745m

nešto nas se entent raspisao na ovoj temi…hmm tko zna zašto neka digne dva prsta?
heheh
dragi i poštovani kolega entent nemojte se vi brinuti za nas i našu upravu…imate svoju najdražu temu "utjecaj svijeta na groblje zvano crobex" i tamo vas sa zadovoljstvom svi mi čitamo

[lol] [lol] [lol]
A to kaj će biti 2012 ili koje već neka bude…dionice se kupuju za razdoblje od 6-12 mjeseci unaprijed…a ne 3 godine…za 3 godine tko živ tko mrtav…

budi nam dobar i uživaj
btw na koliko čekaš atpl?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

4 tisuće i sitno na kupnji.


Kolega Jethro
nikad ne reci nikad. Pogledaj cijenu Ine juče i danas.Raste.Zašto? Pojma nemam ali važno je da raste.

a je…
sjetih se ja mame i njenih mudrolija: nije bitno koje je mačka boje, bitno je da miševe lovi.
postoji verzija sa kravom i mlijekom, naftom i ina-r-a…


4 tisuće i sitno na kupnji.


kolega dajte omjer kupnje i prodaje ako imate…
hvala

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

4000 / 11645

Golden ocean fino praši +5,5%.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Trenutno svi indeksi i sve vezano za brodare u pozitivi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Kolega Jethro
nikad ne reci nikad. Pogledaj cijenu Ine juče i danas.Raste.Zašto? Pojma nemam ali važno je da raste.

a je…
sjetih se ja mame i njenih mudrolija: nije bitno koje je mačka boje, bitno je da miševe lovi.
postoji verzija sa kravom i mlijekom, naftom i ina-r-a…
[/quote]
Ma ne go šta kolega. Više u opće ne gledam kako se firma zove, tko je direktor, čime se bavi itd… itd…
Samo K/P i zadnje transakcije i udri Mile. Svugdje gdje sam na to gledao ostao sam kao dugoročni.

who dares, wins

New Report

Close