ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 11:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ATPL je bila 1000, kad je BDI bio 800. Sada je BDI 1500, a ATPL je 800

Da li će ATPL biti na 400 kada bude BDI na 3000?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



ATPL je bila 1000, kad je BDI bio 800. Sada je BDI 1500, a ATPL je 800

Da li će ATPL biti na 400 kada bude BDI na 3000?
[/quote]

[lol] [lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here



ATPL je bila 1000, kad je BDI bio 800. Sada je BDI 1500, a ATPL je 800

do sada koliko sam pratio atpl (kao i cijela burza) raste ili pada sa zaostatkom…to se posebno odnosi na BDI…

prvo BDI žestoko počne rasti pa tek onda atpl..
opustite se i ako imate love postavite se na 780 kuna i čekajte da se netko preplaši ili da ga entent preplaši i eto…
[/quote]

Slažem se, no ukoliko sutra BDI padne 2%, ATPL pada 9% garantirano

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dividum dividaes dividatis (nemojte ovo pokušavat prevodit)

Atlantska plovidba d.d. – odluke Nadzornog odbora

http://www.zse.hr/default.aspx?id=23977


Neka joj se do kraja 2010 cijena vrati na npr 2400kn to je 300% više od cijene po kojoj se sada trži.
Koja institucija danas može jamčiti prinos od 300% u godinu dana?

A čime ćeš ti jamčiti tih 300% na ATPL?

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

mali problem će biti akumulacija dobiti na američkim brodarima…tamo je u jednom danu zarada bila između 6-30 % …. prognoziram završetak dana američkih brodara u zelenom… a za sutra na ATPL očekujem Inverterov target [thumbsup]
jedino nas može usporiti Crobex…bojim se da ne postanemo taoci ekonomije u RH bez obzira što nam je 90% prihoda ostvareno vani…

Da li mi može netko reč koliko je DRYS danas??

http://www.bloomberg.com/apps/cbuilder?ticker1=BDIY:IND

Da, očito je da ATPL u zadnje vrijeme zaostaje za BDI-om. Meni se čini da je razlog što BDI poteže zbog CAPE- ova koje Atlanska nema, dok supramaxi i panamaxi i dalje voze za kikiriki. Jučer za cca 7000$ i 8000$ a danas za 1000$ više a Capeovi su već na 26500.

Nema veze, izgleda da je krenulo, zadnji put je BDI ovako visoko bio sredinom listopada a ATPL je bila 1200-1500, nadamo se brzom lovu na to…



Neka joj se do kraja 2010 cijena vrati na npr 2400kn to je 300% više od cijene po kojoj se sada trži.
Koja institucija danas može jamčiti prinos od 300% u godinu dana?

A čime ćeš ti jamčiti tih 300% na ATPL?
[/quote]

predpostavimo da će se oporaviti tržište vozarina, da će svijet izaći iz recesije….

semper fidelis

http://www.atlant.hr/clanak_hrv.php?id=144

Na putu prema gore

Ej SAKAI svaka čast na onom s majmunima.Ima nešto u tome.

nek se prešaltaju na drugu burzu [thumbsup]

New Report

Close