ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 21:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Baš me zanima današnji BDI, da li je moguće da će nastaviti u revijalnom tonu?

Cuj, rasti ce, samo je pitanje kolko, sve u svemu, danas bi trebali probiti 800, unatoc crvenilu vani..

2 optimist: mislim da bi se ovo danasnje crveno moglo okrenut u zeleno..

Na putu prema gore

danas se dosta akumuliraju dionice na razini 780-790.
budući se očekuje i dalje rast bdi-a , također ove pozitivne vijesti oko atpl ,može ovo jako,jako dobro potegnuti.
svaka čast onima koji su prije par dana kupovali na 700 .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

izgleda da je netko mahnuo startnom zastavom na 790 prije 10 minuta i krenulo je krdo u pohod. [cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

izgleda da ćemo i grobi gurnuti u plus

ma kakav cash-r-a, 100% in


danas se dosta akumuliraju dionice na razini 780-790.
budući se očekuje i dalje rast bdi-a , također ove pozitivne vijesti oko atpl ,može ovo jako,jako dobro potegnuti.
svaka čast onima koji su prije par dana kupovali na 700 .

Baš to, svaka čast, a ne ovi drukeri zbog par kuna spamaju cijeli forum i konstatno lažu, a stoje na kupnji. Strava!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



danas se dosta akumuliraju dionice na razini 780-790.
budući se očekuje i dalje rast bdi-a , također ove pozitivne vijesti oko atpl ,može ovo jako,jako dobro potegnuti.
svaka čast onima koji su prije par dana kupovali na 700 .

Baš to, svaka čast, a ne ovi drukeri zbog par kuna spamaju cijeli forum i konstatno lažu, a stoje na kupnji. Strava!!!

[/quote]
kolega…ne stoje oni nigdje..nemaju oni jajca niti mlijeko kupiti a kamoli dionice ili još bolje atpl gdje je rolercoster cijelo vrijeme…

za njih je eventualno HT a i to je pitanje…

ali kaj je tu je…budu sada kupili po 800 pa opet tamo negdje u utorak prodali po 720…takva je to burza….

a drukeri kao drukeri…mi ih volimo jer bi bez njih bilo dosadno…još da nešto i kupe pa i zarade nešto bilo bi im bolje….

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

krenula akumulacija za sljedeci krug…..840 magicna granica…..odnosi snaga k/p zasad 50-50..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mene zanima koja je isplativost kupnje i prodaje 20-ak dionica kad platiš proviziju 2x75kn??????
Rast od 20 kn po dionici pojede provizija…


danas se dosta akumuliraju dionice na razini 780-790.
budući se očekuje i dalje rast bdi-a , također ove pozitivne vijesti oko atpl ,može ovo jako,jako dobro potegnuti.
svaka čast onima koji su prije par dana kupovali na 700 .

Ja nisam dokupio na 700 nego na 730, ali kako stvari stoje, nije to tolko važno više..
[thumbsup]




danas se dosta akumuliraju dionice na razini 780-790.
budući se očekuje i dalje rast bdi-a , također ove pozitivne vijesti oko atpl ,može ovo jako,jako dobro potegnuti.
svaka čast onima koji su prije par dana kupovali na 700 .

Baš to, svaka čast, a ne ovi drukeri zbog par kuna spamaju cijeli forum i konstatno lažu, a stoje na kupnji. Strava!!!

[/quote]
kolega…ne stoje oni nigdje..nemaju oni jajca niti mlijeko kupiti a kamoli dionice ili još bolje atpl gdje je rolercoster cijelo vrijeme…

za njih je eventualno HT a i to je pitanje…

ali kaj je tu je…budu sada kupili po 800 pa opet tamo negdje u utorak prodali po 720…takva je to burza….

a drukeri kao drukeri…mi ih volimo jer bi bez njih bilo dosadno…još da nešto i kupe pa i zarade nešto bilo bi im bolje….
[/quote]
maskirani druk [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ova cijene je kao kula od karata. ako bdi padne, past će i ATPL. Ako poraste, ode u nebo!

New Report

Close