ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 14:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
96
2
48,20
49,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Jel smijem sad čestitati kupcima od ponedjeljka? [thumbsup]
Bravo ekipica

smiješ!
hvala
[lol]

semper fidelis

Tankeri???
Sto je rec?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Rizičan je ovo posao, samo za one čeličnih živaca i dubokog džepa. Surfanje može vrlo lako završiti fatalnim posljedicama, posebno zato što nije moguće ni približno utvrditi faktore rasta / pada brodara u zadnja 2-3 mjeseca.

Neki su zaradili puno / zarađuju (90% srećom), mnogi su izgubili puno / i dalje gube.

Hell is Empty and all the Devils are Here



Jel smijem sad čestitati kupcima od ponedjeljka? [thumbsup]
Bravo ekipica

smiješ!
hvala
[lol]
[/quote]
Molim i drugi put (da vide da ima i bečke škole na forumu [lol] )
Hvala tebi što stojiš na bidu, pridružujem se kad mi uleti kakva pinkica



kako skace ova dionica,jos jedan pozdrav svima koji zaradjuju na ovim valovima,nisam strucan da lamentiram i analiziram i ovo je prilika za prodaju samo takva….i cekanje ponovne oseke…

da, kako bi governor rekao: tko se neće igrati atlantske, najeo se bunike.
tako je sa brodarima i u usa. dan gore/dan dolje. samo je pitanje kad će se strmoglaviti ili vinuti i ostati dulje na tom niskom ili visokom nivou i to je poanta ovakvih oscilacija. nema druge nego prihvatiti igru…

[/quote]

…je…baš…našao si pravog koji je to govorio…kad se prodavalo po 820-830, lik vrištao da smo luzeri…hehe…kad sam mu rekel da treba trejdati….ma kakvi samo drži to je zabetonirano..ah…i ja se isto trošim…onaj koji neće da mu objasniš…tome nema pomoći…al mi je lijepo podsjetit se te pričice…da neznam bolje rekao bi bajke…

Svaka čast upravi ATPL, odlično su to napravili. A i malo će diverzificirati flotu, to je također dobro. [thumbsup]

brodari vanka otvaraju s +10% osim Drys koji je trenutačno na +20%. futuresi zeleni, bdi raste, tko će dočekat sutra da isperemo nakupljenu gorčinu [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@rekvijem
Što bi rekao besmrtni The King (vidio ga u pevecu neki dan, kod pevca stvarno ima sve [lol] )
Tomorow will be to late
It’s now or never…. [yawn]
Šala mala malo me pere euforija nemojte zamjeriti


Svaka čast upravi ATPL, odlično su to napravili. A i malo će diverzificirati flotu, to je također dobro. [thumbsup]

Tankeri se i u ovoj krizi traže jer špekulanti na njima skladište naftu čekajući na ljeto cijenu od 80$ za barel.

who dares, wins


Tankeri se i u ovoj krizi traže jer špekulanti na njima skladište naftu čekajući na ljeto cijenu od 80$ za barel.

To nisam znao. Jel imaš neke opširnije podatke o tome?


Jeste li čuuli novooost:

http://www.zse.hr/default.aspx?id=23958

Atlantska plovidba d.d. – izmjene ugovora o gradnji brodova

..financijska situacija stabilnija, bez penala, uz malo dubrovačkog trgovačkog umijeća, no više nismo tako suhi kao prije, koraknuli smo u wet market.

pa šta da kažem…prekrasno!
otkaz gradnje u krizi bez penala…bravo majstori!
ni netreba kupovat nove kad će sigurno biti na dražbi polovnjaka povoljnih



Tankeri se i u ovoj krizi traže jer špekulanti na njima skladište naftu čekajući na ljeto cijenu od 80$ za barel.

To nisam znao. Jel imaš neke opširnije podatke o tome?
[/quote]
Zaboravio gdje sam pročitao. Probaj na Tankerskoj plovidbi. Možda ima link.

who dares, wins

New Report

Close