ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 22:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
96
2
48,20
49,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Baš me zanima otvaranje sutra, mogla bi bit guzva na bidu.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1


Baš me zanima otvaranje sutra, mogla bi bit guzva na bidu.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1


idemo u novi krug…..magična granica je cca 840 [cool] naravno ne pravocrtno…..no vidit cemo odmjere snaga k/p tko li ce pobjediti ovaj krug???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Baš me zanima otvaranje sutra, mogla bi bit guzva na bidu.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1


idemo u novi krug…..magična granica je cca 840 [cool] naravno ne pravocrtno…..no vidit cemo odmjere snaga k/p tko li ce pobjediti ovaj krug???
[/quote]

Kolega mislim da ste ipak malo prećerali.

Mislim, ajmo malo fundamentalno:
ATPL novac+financ./ share – 378,00kn
dug/kapital – 98,75% –
JDPL novac + financ/share – 176,11
dug/kapital – 15,38%
Uzmimo u obzir da je 2008. bila strašno dobra za brodare, ATPL je čak isplatila i predujam dividende (što smatram hrabrim/ludim u ovoj situaciji), te sentiment ulagača prema ATPL osobno dajem prednost ovoj drugoj.

ne bih se čudio da do kraja tjedna ostvarimo target kolege invertera… naravno ako se i na vanjskim burzama ne desi opet neka veća korekcija…s obzirom da ekipa na tehničkoj analizi sugerira mogućnost rasta jasno je tko tu treba igrati jednu od glavnih uloga…kako je BDI zadnja tri dana naše korekcije rasao imamo i u tom pogledu opravdanje a nastavi li rasti mislim da nema razloga sumnjati u mogućnost rasta…

Ovdje upišite svoj komentar…

dulcolax - vidi mi ruku



teško će ovo potegnuti još više… ne s ovakvom nesređenom situacijom u državi.
čekam je na ispod 700, sljedeći tjedan. poslije isplate dividende bi mogli nešto povuć malo, ali i to će biti kratkog vijeka.

e pa kakve sad veze ima situacija u zemlji sa ovom dionicom?
Da si rekao Pounje ili Croatia osiguranje, još bih i shvatio…

[/quote]

misliš, kakve veze ima situacija u hrvatskoj u koju recesija nije još banula, a kad će ne znamo – sa cijenom atlantske koja se ravna po svjetskim parametrima koji pokazuju recesiju?
pa, ne znam, doista…

Svi koji očekujete rast, neznam koliko vam treba da shvatite da je ovo godina hlađenja, što prije to shvatite biti će vam lakše. Bolje vam je pratiti domaći BDP nego BDI, živa lova pokreće sve, a nje nema, tj oni koji su je sakupili neće je sada bacati, a kriza je već debelo kod nas, samo nemamo neke zdrastvene navike da rano volimo čuti pravu istinu. Slobodno možete iskoristiti bez nervoze ovu cijelu godinu za razuman dokup, tek toliko da ne zaboravite na ZSE. Dionica će malo gore pa malo dolje, tek toliko da se voda ne, znate već što. Ovo što se događalo u siječnju vam može biti ogledni primjer ponašanja. Sretno. [sealed]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!




teško će ovo potegnuti još više… ne s ovakvom nesređenom situacijom u državi.
čekam je na ispod 700, sljedeći tjedan. poslije isplate dividende bi mogli nešto povuć malo, ali i to će biti kratkog vijeka.

e pa kakve sad veze ima situacija u zemlji sa ovom dionicom?
Da si rekao Pounje ili Croatia osiguranje, još bih i shvatio…

[/quote]

misliš, kakve veze ima situacija u hrvatskoj u koju recesija nije još banula, a kad će ne znamo – sa cijenom atlantske koja se ravna po svjetskim parametrima koji pokazuju recesiju?
pa, ne znam, doista…
[/quote]

DA


Svi koji očekujete rast, neznam koliko vam treba da shvatite da je ovo godina hlađenja, što prije to shvatite biti će vam lakše. Bolje vam je pratiti domaći BDP nego BDI, živa lova pokreće sve, a nje nema, tj oni koji su je sakupili neće je sada bacati, a kriza je već debelo kod nas, samo nemamo neke zdrastvene navike da rano volimo čuti pravu istinu. Slobodno možete iskoristiti bez nervoze ovu cijelu godinu za razuman dokup, tek toliko da ne zaboravite na ZSE. Dionica će malo gore pa malo dolje, tek toliko da se voda ne, znate već što. Ovo što se događalo u siječnju vam može biti ogledni primjer ponašanja. Sretno. [sealed]

Bio je sječanj i prošle godine pa se ne sjećam da je nešto ukazivalo na onakav masakr. Inače ja se hladim već nepune 2 godine. Koliko bi još trebao da analitičari budu zadovoljni?

who dares, wins

ovo iz market reporta za Konavle je odavno poznato ili?


[

Bio je sječanj i prošle godine pa se ne sjećam da je nešto ukazivalo na onakav masakr. Inače ja se hladim već nepune 2 godine. Koliko bi još trebao da analitičari budu zadovoljni?
[/quote]
Analitičari su stalno zadovoljni, sa sitnišom koji dobiju, a narodne mase njiovim analizama. Analitičari su inače najzahvalniji ljudi. I da ga ne platiš a samo hvališ on je još zadovoljniji. A opet neki analitičari analiziraju da je 90% analiza pogrešno. Za koga?
A gazde stalno skupljaju lovu, kolko trebaju i kad trebaju, ne slušajući analitičare. [sealed]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close