ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@tikva
iako bi i ja volio da je sa 800ticama tako mislim da u 9:59 više neće biti tu…nažalost

Naravno da neće.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovdje je sve vrlo jasno. Imamo očekivanja na temelju naših želja i očekivanja na temelju raznoraznih pokazatelja. Ovo prvo treba isključiti iz razmatranja jer smo više manje svi u banani zbog toga. Ovo drugo treba uzati u obzir ali sa nekim pomakom u podudarnosti sa cijenom dionice jer u finalu ćete dobiti ispravnu krivulju a ipak minus na računu. Zato ako ste već uložili novac na Atlansku treba biti strpljen, jer ova ludovanja po forumu nanijet će štetu i onima koji luduju i onima koji ih slušaju. Skulirajte se jer na ništa više ne možete utjecati. Onima koji vode ovo kolo, trendovi služe samo za zbunjivanje već dovoljno zbunjenih. Činjenica je da je Atlanska ispala žrtveno janje tj njeni dioničari, jer prema ostvarenoj dobiti i svim pokazateljima njena cijena je trebala ostat na razinama od 2000-3000 kuna još cijelu ovu godinu. Sad se stvorio kontra efekt, mali nisu prodali prema očekivanjima glavonja, nego se još nakrcali i dobro napravili, jer netko će sa parama doć kad tad ili možda vrlo brzo. [sealed]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.


Naravno da neće.

Te bi ne paše
[wink]


Ovdje je sve vrlo jasno. Imamo očekivanja na temelju naših želja i očekivanja na temelju raznoraznih pokazatelja. Ovo prvo treba isključiti iz razmatranja jer smo više manje svi u banani zbog toga. Ovo drugo treba uzati u obzir ali sa nekim pomakom u podudarnosti sa cijenom dionice jer u finalu ćete dobiti ispravnu krivulju a ipak minus na računu. Zato ako ste već uložili novac na Atlansku treba biti strpljen, jer ova ludovanja po forumu nanijet će štetu i onima koji luduju i onima koji ih slušaju. Skulirajte se jer na ništa više ne možete utjecati. Onima koji vode ovo kolo, trendovi služe samo za zbunjivanje već dovoljno zbunjenih. Činjenica je da je Atlanska ispala žrtveno janje tj njeni dioničari, jer prema ostvarenoj dobiti i svim pokazateljima njena cijena je trebala ostat na razinama od 2000-3000 kuna još cijelu ovu godinu. Sad se stvorio kontra efekt, mali nisu prodali prema očekivanjima glavonja, nego se još nakrcali i dobro napravili, jer netko će sa parama doć kad tad ili možda vrlo brzo. [sealed]

Potpisujem! [thumbsup]

koji muk ovdje


koji muk ovdje

Malo ljudi guštaju nakon jučer. Moje čestitke jučerašnjim poslijepodnevnim kupcima

evo danas primjera zašto sam rekao da je teško trejdati…
nije problem sa 50 dionica ali želi li netko trejdati da par sto komada ima dobrih problema ..prvo da ih proda kada je val panike ili navlačenja na paniku a zatim i da ih kupi nazad…evo danas na ASKU u prvoh 10 nema ni 200 komada…(osim ako nema skrivenih ali za to sumnjam jer se jučer objektivno previše palo)
još ako opet BDI potegne jače gore biti će trčanja da se ulovi po cijeni par postotaka višoj nego je prodano…ja za to živaca nemam…lakše mi je gledati kako pada (pogotovo ako sam siguran da pad nije rezultat poslovanja)



Naravno da neće.

Te bi ne paše
[wink]
[/quote]
Me ni svejedno. Ima li takvih ovdje? Neki previše sve uzimaju srcu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Polako se skuplja ekipa. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

729,32 Prosječna juče. I ni je tako loše kako je izgledalo.

who dares, wins

PBZ D.D. 2,70% 37.705,00 2,94% 41.077,00

who dares, wins

New Report

Close