ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Matija
hajde nam ti kao jedan jako pametan dečko reci što da radimo?
da sve prodamo i odemo sa burze dok imamo još prilike ili da uložimo u neku bolju dionicu?
vidim pesimističan si što se ATPL tiče pa budi dobar i prosvjetli nas sa nekim pametnim savjetom, tebi očito bolje ide i dok mi ostali pokušavamo izaći iz minusa ti si konstantno u plusu…

očito je da smo u zabludi svi koji mislimo da će svijet izaći iz recesije…imaš pravo vrag je odnio šalu i propast svjetske trgovine je neminovan…
kakvi brodovi, kakva trgovina, sve je to hrpa bezvrijednog željeza, isto tako i oni avioni u Dubrovniku kao i onaj jadan Hilton holtel u kojem uskoro neće biti ni psa…idem sada rasprodati sve dionice i kupiti sjeme da mogu saditi sada u proljeće vlastite proizvode za svaki slučaj…

ps. nadam se da me moderatori neće obrisati jer se ne držim teme striktno ko Matija

ništa frende radi kaj hoćeš…ja izgubio nakon današnjeg dana vjeru…kockao sam se na oporavak…lagan, ali oporavak…nažalost pogriješio sam i to me koštalo dodatnih 75 k kuna…svima sretno i pozzz do nekih boljih dana…ne sumnjam da će te prepoznati moje pisanje…



Evo ako se nekome kupuje

O, ja bih rado, samo nemam čim.
[/quote]

Kupovati će se znatije kad prestane tobogan na USA i Europe tržištu, a BDI ostane sa pozitivnim predznakom…, iako pametni kupuju dok sve pada, no pitanje je koliko su pametni ako danas potroše municiju…, zato tapkajmo svi u mjestu….

neka , neka dobro je to. ima tko će kupovati………….. [rolleyes]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Mislim da je kolega Leconte, debelo u pravu, sa idejom da se malo baci na poljoprivredu. Nije loša ideja malo prestati gledati u burzovni monitor i padati u depresiju zbog pada vrijednosti dionica. Još više baca u očaj što raste BDI, ili neki drugi pokazatelji, ne samo na ATPL, već i na nekim drugim dionicama.
Najbolje je kupit malo poljoprivrednog zemljišta, dok još nije poskupilo, i malo se opustiti, posaditi
malo eko proizvoda, i dok to naraste, narast će i Crobex. [lol]
Čak mislim da je poljoprivredno zemljište, ove dane dobra dionica. [thumbsup]

sutra je novi dan.


neka , neka dobro je to. ima tko će kupovati………….. [rolleyes]

ima, ima, a ima i ko će prodavati,..
[lol]

sutra je novi dan.

danas vani pad i u US, a sutra oporavak, a BDI u revijalnom tonu… [thumbsup]
IMHO nece dugo bit ATPL na 7xx..


danas vani pad i u US, a sutra oporavak, a BDI u revijalnom tonu… [thumbsup]
IMHO nece dugo bit ATPL na 7xx..

Istina, sutra će bit na 6xx, a do kraja tjedna na 5xx

Hell is Empty and all the Devils are Here


netko će reći da opet iznosim nevažan podatak, ali PBZ je podebljao svoje 9. mjesto na listi najvećih dioničara i sad je preko 40000 komada, na njigovom skrbničkom računu.

to su ti mali dioničari …onih 7500 … PBZ incestor [rolleyes]



netko će reći da opet iznosim nevažan podatak, ali PBZ je podebljao svoje 9. mjesto na listi najvećih dioničara i sad je preko 40000 komada, na njigovom skrbničkom računu.

to su ti mali dioničari …onih 7500 … PBZ incestor [rolleyes]
[/quote]
jedan kolega tvrdi da je to invest




netko će reći da opet iznosim nevažan podatak, ali PBZ je podebljao svoje 9. mjesto na listi najvećih dioničara i sad je preko 40000 komada, na njigovom skrbničkom računu.

to su ti mali dioničari …onih 7500 … PBZ incestor [rolleyes]
[/quote]
jedan kolega tvrdi da je to invest
[/quote]
To je PBZ invest oni koji duže prate znaju da je to on.

[sealed]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Što se tiče ovog pbz računa, mislim da se s dosta sigurnosti radi o pbz investu jer je taj u top 10 još od kraja 2007, a a iz god izv pbz fondova se vidi da su onda to bili oni na tom mjestu dok se izračunaju količine i cijene. Zanimljivo mi je da su oni solidnu količinu iskrcali tamo do 10 mjeseca dok je još bila oko 2 k cijena. A sad su kao što je prije napisano lagano par tisuća dokupili. A to da su to oni se još i temelji na tome da je pbz invest u većini dionica u kojima se nalazi od likvidnijih u top10 isto pod tim pbz skrbničkim računom.

"these fat arrogant overpaid overfed overpriviliged overindulged white-collar business-criminal asshole c..ksuckers"

New Report

Close