ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene samo jedna stvar interesira: pošto su kupovali današnji prodavači?

who dares, wins


Mene samo jedna stvar interesira: pošto su kupovali današnji prodavači?

Evo frende ja ću ti reći…ja sam kupovao po 775-800, prodao danas sve od 740-720…
…ja tebe zaista ne kužim…kaj ti misliš da svi prodaju sa zaradom…e to ti je manjakavost u promišljanju…

Rio Tinto (RIO.L) soared 4.2 percent after two sources with direct knowledge of the situation said state-owned Chinese aluminium company Chinalco is in talks with China Development Bank to secure financing for a potential deal with the mining giant.


Rio Tinto (RIO.L) soared 4.2 percent after two sources with direct knowledge of the situation said state-owned Chinese aluminium company Chinalco is in talks with China Development Bank to secure financing for a potential deal with the mining giant.

http://www.poslovni.hr/107458.aspx

who dares, wins

Hm super još malo pa će prošlogodišnja čista dobit po dionici biti veća od tržišne cijene dionice,
Jedno blesavo pitanje, jel može uprava preko više skrbničkih računa pokupovati svoje dionice,, pa da u SDA ne glase kao vlastite dionice,nego dionice pod skrbničkim računom, pa prodati za godinu-dve kad se sve stabilizira,, u tom periodu bi imala veću zaradu na tim dionicama nego na poslu kojim se bavi [tongue]

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 10,04% 140.111,00 10,04% 140.111,00
ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 9,46% 132.070,00 9,46% 132.070,00
CROATIA OSIGURANJE D.D. 4,92% 68.681,00 4,92% 68.681,00
CROATIA OSIGURANJE D.D. – ŽIVOTNO OSIGURANJE 4,92% 68.680,00 4,92% 68.680,00
USKOKOVIĆ ŽELIMIR 4,21% 58.701,00 4,21% 58.701,00
JERKOVIĆ ANTE 3,93% 54.868,00 3,93% 54.868,00
VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 3,58% 50.000,00 3,58% 50.000,00
LONZA VLAHO 3,50% 48.842,00 3,50% 48.842,00
PBZ D.D. 2,65% 36.991,00 2,87% 40.087,00
ŠMOK DAMIR 2,15% 29.965,00 2,15% 29.965,00
49,36% 49,58%
Ovo je neki nezgodan igrač. Od 01.01. jedan jednodnevni promet je samo njegov.

who dares, wins


Mene samo jedna stvar interesira: pošto su kupovali današnji prodavači?

Izgleda se prodavači nisu vodili tom činjenicom, već pitanjem po kojoj cijeni će uskoro opet moći kupovati !!??



Mene samo jedna stvar interesira: pošto su kupovali današnji prodavači?

Izgleda se prodavači nisu vodili tom činjenicom, već pitanjem po kojoj cijeni će uskoro opet moći kupovati !!??
[/quote]
Skrbnički na poziciji 9. razmišlja tako, a ovi drugi ne razmišljaju u opće!

who dares, wins

Matija
hajde nam ti kao jedan jako pametan dečko reci što da radimo?
da sve prodamo i odemo sa burze dok imamo još prilike ili da uložimo u neku bolju dionicu?
vidim pesimističan si što se ATPL tiče pa budi dobar i prosvjetli nas sa nekim pametnim savjetom, tebi očito bolje ide i dok mi ostali pokušavamo izaći iz minusa ti si konstantno u plusu…

očito je da smo u zabludi svi koji mislimo da će svijet izaći iz recesije…imaš pravo vrag je odnio šalu i propast svjetske trgovine je neminovan…
kakvi brodovi, kakva trgovina, sve je to hrpa bezvrijednog željeza, isto tako i oni avioni u Dubrovniku kao i onaj jadan Hilton holtel u kojem uskoro neće biti ni psa…idem sada rasprodati sve dionice i kupiti sjeme da mogu saditi sada u proljeće vlastite proizvode za svaki slučaj…

ps. nadam se da me moderatori neće obrisati jer se ne držim teme striktno ko Matija


Mene samo jedna stvar interesira: pošto su kupovali današnji prodavači?

Kolega, pa od koga bi vi kupovali na nižim razinama da netko ne prodaje?
Što si bacate balvane pod vlastite noge? Umjesto da budete sretni da netko proda i po 100 kuna
a vi budete kupac vi se tu čudite tko to prodaje?

Joše jedna misao… što su svi zapeli za tu dividendu?
Pa zar svi misle da će sigurno biti nešto od toga? Što ako atlantska zadrži dobit da bi prebrodila krizu?
Samo mi nemojte reći da je to nemogući scenarij.

Kakva je k/p

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close