ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


OK, ako je ovo što je kolega marina1 postao točno, znači danas zadnji dan za šoping. 50kn je čisto fajn. Znači da rizik za firmu _ne postoji_. Eto odradili raju, ko zna, možda su se još i nakrcali po kojekakvim skrbničkim računima kad su pričali o propasti firme [bye]

JUČER JE BIO ZADNJI DAN ZA ŠOPING jer je t+3 ponedjeljak.subotu ne brojiš. preloši ste

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

kako god, ionako sumnjam da će ta dividenda utjecat na cijenu dionice. Pa to je dnevna volatilnost. Ono što je bitno da Atlantskoj _ne prijeti_ propast niti ikakva "borba za preživljavanje" i slične gluposti čime se plašio narod. ATPL ide dalje!

I'LL BE BACK



Što se tiče namire. Ako je određen zadnji dan namire 31.1.2009. koji je subota (ne radi SDA), logično je proknjiženje prvi idući radni dan, dakle u ponedjeljak 2.2.2009. Prema tome, danas je zadnji dan kupnje, sve je jasno.

Zadnji dan za kupiti i steći ptavo na dividendu je bio jučer!
Knjiga dioničara se gleda sa 31.01 a kako SDA subotom ne vrši proknjiženja nego samo radnim danom , svi koji kupe danas biti će u uknjiženi tek u ponedjeljak iza 12 sati sa datumom 02.01. !
[/quote]

Tako je, juče je bio zadnji dan kupnje. Upravo zvao SDA potvrdili da tko danas kupi bit će upisan tek u ponedjeljak 02.02., a za dividendu treba biti upisan 31.01.

Mislim da je jučer bi zadnji dan za šoping.
Jer stanje u subotu, neradni dan, (31. 01) će biti isto ono od petka tj vidjet će se one kupljene u utorak. Kupljene danas vidjet će se u pon. 02. 02.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Sramota da toliki znalci neznaju šta je T+3. [cry] Barbosa/lanica su dobro napisali. Vi koji ste nadrobili gluposti mogli ste bar dodati da mislite da je danas zadnji dan za šoping.

S druge strane nije li logično da je jučer bio zadnji dan šopingiranja dok se još nije sigurno znalo bude/nebude isplate. [cry]

dividenda…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)



Što se tiče namire. Ako je određen zadnji dan namire 31.1.2009. koji je subota (ne radi SDA), logično je proknjiženje prvi idući radni dan, dakle u ponedjeljak 2.2.2009. Prema tome, danas je zadnji dan kupnje, sve je jasno.

Zadnji dan za kupiti i steći ptavo na dividendu je bio jučer!
Knjiga dioničara se gleda sa 31.01 a kako SDA subotom ne vrši proknjiženja nego samo radnim danom , svi koji kupe danas biti će u uknjiženi tek u ponedjeljak iza 12 sati sa datumom 02.01. !
[/quote]
Iskoristite svoje pravo i nazovite slobodno hanfu i pitajte. Lijepo će vam sve objasniti, jako su ljubazni.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


dividenda…

Gospari ostaju gospari…. [sealed]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

istovar…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Što se tiče namire. Ako je određen zadnji dan namire 31.1.2009. koji je subota (ne radi SDA), logično je proknjiženje prvi idući radni dan, dakle u ponedjeljak 2.2.2009. Prema tome, danas je zadnji dan kupnje, sve je jasno.

a po čemu ti je to logično, da mi je znati? Zar misliš da će pomaknuti datume samo zato da bi mogli dobiti dividendnu oni koji danas kupuju?? STvarno svašta…

Dokaz kako na burzi postoji gomila budala.
Jucer bio ex dividend day i ljudi stavljaju naloge iznad zakljucne cijene jucer a trebalo bi pasti za 50 kuna.
Jad i bijeda.., jao..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

imamo do 750 lufta sad. jupi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close