ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa , nema nikoga od naših blizu vatre ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Eto, ne može se čovjek ni našaliti u ova tmurna vremena…

Ontopic, ATPL je trenutno dionica odlične firme u katastrofalnom vremenu.

kratko i jasno

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Može li jedno pitanjce od neinformiranog forumaša? U kom će smjeru dionica ako se izglasa predujam dividende? Odnosno ako se ne izglasa?
Hvala i pozdrav


Može li jedno pitanjce od neinformiranog forumaša? U kom će smjeru dionica ako se izglasa predujam dividende? Odnosno ako se ne izglasa?
Hvala i pozdrav

Misliš li da cca 50 kn nešto značajno mjenja na ovoj dionici? Toliko se može dnevno zaraditi na valovima ili izgubiti.

who dares, wins

Mislim da trenutno nema šanse da se ne izglasa, no bit će simbolična, ali mi je puno zanimljivije što će intonirati očekivanja za budućnost ove firme…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Može li jedno pitanjce od neinformiranog forumaša? U kom će smjeru dionica ako se izglasa predujam dividende? Odnosno ako se ne izglasa?
Hvala i pozdrav

to je sve već uračunato u cijenu … trebali bi nastaviti normalno kao i svaki dan… ja ne očekujem neke veće oscilacije u bilo kojem smjeru…tko je bio u dionicama u pravo vrijeme nešto će uštipnuti a ostali mogu zaraditi na cijeni u narednom razdoblju…ove godine ni kineska nova godina nije pogubno djelovala na vozarine što samo sugerira da može biti i bolje nakon što oni proslave svojih tjedan dana…


Može li jedno pitanjce od neinformiranog forumaša? U kom će smjeru dionica ako se izglasa predujam dividende? Odnosno ako se ne izglasa?
Hvala i pozdrav

ovisi…naravno 🙂

ako neizglasaju, onda odmah dolje a ako izglasaju onda dolje nakon dana za isplatu

Amerikanci danas krenuli u pozitivi! Šta mi čekamo?

kada ovaj DRYS (+4.47%) ovako grabi a svi znamo da je sranje od kompanije onda je stvarno malo čudno kako ATPL danima stoji u mjestu.


kada ovaj DRYS (+4.47%) ovako grabi a svi znamo da je sranje od kompanije onda je stvarno malo čudno kako ATPL danima stoji u mjestu.


Nije nikakvo čudo.
To je USA burza, a ovo je crobex.
Čovječe ovih dana prosječni lovator može toliko izmanipulirat burzu da te glava zaboli.
Promet 16 milja…hmm…nije neka lova za veče igrače…

to je oko 3.8$ mil, a recimo promet na DJ do sada je 100 milja..tako da se tu nema kaj uspoređivat…a da ne kažem da je atpl Bog za večinu istih ili sličnih tvtka u svijetu….

ja isto stalno čekam da krene a ono neide nigdje…
već me polagano nervira…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Verdi , 50 ,00 kuna itekako znači velikima…koji u svojim portfeljima imaju tisuće ATPL- a minus
na toj stavki je takav- da im ne pada na pamet niti prodaja niti igranje svaki dan…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

a zasto vise ne pokazujete onaj BDI?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close