ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dan odluke će biti sutra.
Tako da svi koje žele predujam će sutra vrlo agresivno morati po ask-u.

A da ni je prekasno? SDA+3

who dares, wins

jedno pitanje ako je netko pratio, jel ovih 200 kom na 788 bilo po bidu ili asku? Hvala

branac*
skinuto sa ask-a.
Bid nije bio tako visok tada.
Bio je oko 782 kune

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Dan odluke će biti sutra.
Tako da svi koje žele predujam će sutra vrlo agresivno morati po ask-u.

A da ni je prekasno? SDA+3
[/quote]

neće bit baš tako,.. ko je kupio u srijedu ili četvrtak, može se nadati, ali ne mora bit da će 27. biti taj dan. Može biti 7 dana prije odluke, ili nekakav datum, kao i lani, čini mi se 18.06. ili tako nešto.

sutra je novi dan.

Pitanje svima

kako će cijena ATPL reagirati nakon EX-Dividend day?

Ćini se jako elastično, s obzirom na eventualnu ponuđenu količinu (Asked)

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

Evo od prošle godine sa sjednice održane 18.srpnja:I. Dobit utvrđena u prethodnoj točki ove Odluke upotrijebiti će se kako slijedi:
a) na ime isplate dividende, iznos od 63.741.000,00 Kuna odnosno po 50,00 Kuna po svakoj dionici Društva i to onim dioničarima koji su upisani u Knjigu dionica Društva kod Središnje depozitarne agencije d.d. na završetku radnog vremena dana 30. lipnja 2008.g., s time da će se isplata dividende izvršiti u roku od 30 dana;

who dares, wins




Dan odluke će biti sutra.
Tako da svi koje žele predujam će sutra vrlo agresivno morati po ask-u.

A da ni je prekasno? SDA+3
[/quote]
Već vidim sutra mlačenje ask-a do krvi.
Sutra ćemo svi cipelarit ask…hehe mislim neki od nas neće jer su to već obavili.
Ako ništa drugo nećemo još dugo čekat.
[/quote]
Ako je sutra odluka o predujmu 50 kn za imaoce dionice 27.01.2009, tada smo već trebali prije 3 radna dana osjetiti lupanje po asku, a dan nakon toga pad od 50 kn, tako je bilo s HT, točno ja pala za iznos dividende. Ovo mi liči na pat situaciju, tj, nema isplate i nema logike da je ima….

23.1.2009 780,00 797,00 772,10 789,00 -3,62% 4337 3.403.413,57
22.1.2009 843,01 845,00 790,00 790,65 +0,26% 19470 15.938.529,24
Tad je bilo lupanje po asku u svezi glede dividende ali ni oni ju ne moraju dobiti jer Lonzo i ekipa mogu odlučiti da se to npr. odnosi na one koji su bili zapisani u SDA na moj rođendan koji je u 7. mjesecu.

who dares, wins


Pitanje svima

kako će cijena ATPL reagirati nakon EX-Dividend day?

Ćini se jako elastično, s obzirom na eventualnu ponuđenu količinu (Asked)


barone, ex dividen day kak ti to zoveš ti je već bio [lol] za neke će očito morati biti dva puta [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

verdi*

jedini mi je problem kaj je toga dana bilo lupanje po bid-u a ne ask-u.
ma samo neka bdi ide gore i sve bu bilo oke…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ako je sutra odluka o predujmu 50 kn za imaoce dionice 27.01.2009, tada smo već trebali prije 3 radna dana osjetiti lupanje po asku, a dan nakon toga pad od 50 kn, tako je bilo s HT, točno ja pala za iznos dividende. Ovo mi liči na pat situaciju, tj, nema isplate i nema logike da je ima….

do jučer nije niti bilo nikakve dividende, a danas već padamo 50 zbog nje. niti je ovo HT, niti je ovo takva dionica, niti je ovo tržište kao 2007, pa dajte ljudi malo nešto i naučite. kakav pad zbog dividende kad je ionako dionica bolno podcijenjena [lol] eh milimoji

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


verdi*

ma samo neka bdi ide gore i sve bu bilo oke…


Je ma netko ipak treba lupati po asku, tko bu? Buš ti? Imam grešne misli, i čim zinem poklopi me moderator, hebi ga.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close