ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne svi cekaju da na 700 dode pa da onda prodaju


Jel kupuje tko ili svi prodaju?

ustani i pusti stoku



Jel kupuje tko ili svi prodaju?

ja prodao čim je bdi izišao, ne izgleda mi ovo dobro, drago mi je da sam vani
[/quote]
Ako može neko objašnjenje zašto si prodao zato što BDI raste i po futuresima taj rast će se nastaviti.

Pa šta bi ti napravio da je BDI pao.

Ako drukaš bez veze ne moraš ništa odgovoriti, a po svemu sudeći je to.

Ajde….šta ste se svi z_s_a_i…jedan dan nemrete nekaj strejdat i odmah panika…a da probate onu gubernatorovu…kupi i [pray] za rast…jel od ovakvih postova, ala ja izašao sad to ide dole…nema ništa…kad ode dole znat ćete ili gore…do onda trkeljanja svakog ko ima tastaturu…a na to se ne obazirite…onak je to samo jedan lik, bar mi tako kažu [shocked]




Jel kupuje tko ili svi prodaju?

ja prodao čim je bdi izišao, ne izgleda mi ovo dobro, drago mi je da sam vani

hebi ga, moja vizija budućnosti se razlikuje od tvoje. imam pravo valjda prodati.
[/quote]
Ako može neko objašnjenje zašto si prodao zato što BDI raste i po futuresima taj rast će se nastaviti.

Pa šta bi ti napravio da je BDI pao.

Ako drukaš bez veze ne moraš ništa odgovoriti, a po svemu sudeći je to.
[/quote]


u redu, pustimo drys, ali zašto su svi ostali bulkeri u premarketu trenutno između -5% i -10%. Do sad anisu pokazivali korelaciju s ostatkom američkih indeksa ukoliko je BDI rastao. čudno neko doba.

Skupljaju lovu za kupit Konzum.





Jel kupuje tko ili svi prodaju?

ja prodao čim je bdi izišao, ne izgleda mi ovo dobro, drago mi je da sam vani

hebi ga, moja vizija budućnosti se razlikuje od tvoje. imam pravo valjda prodati.
[/quote]
Ako može neko objašnjenje zašto si prodao zato što BDI raste i po futuresima taj rast će se nastaviti.

Pa šta bi ti napravio da je BDI pao.

Ako drukaš bez veze ne moraš ništa odgovoriti, a po svemu sudeći je to.
[/quote]

[/quote]
Nitko vam to nemože osporiti pitam čisto da izneš svoje viđenje, svoje stajalište i ako imaš neki razlog da ga javno izneš pa da ga prokomentiramo svi skupa jer to i je svrha foruma.

pozdrav



a to bi odlično objasnilo ovaj istovar danas upućenih (velikih) onima neupućenima koji su zanosu kupovali (mali). ako to bude tako ovo će biti najveće šišanje mene i ostalih malih kakav je svijet vidio (osim Australije, oni imaju napretek ovci).

Mislim da ne. Naime, varaš se ako misliš da su danas kupovali samo mali i neupućeni. Ne vjerujem da mali i neupućeni bacaju 500 komada svako malo na bid. Danas je neki veći subjekt očito odlučio izaći iz pozicije dobrim dijelom, procijenivši da je povoljan trenutak (što i jest, jer je prošla hrpa bez pada cijene-prosječna viša od prosječne jučerašnje), a kupovali su i mali i veliki, prodavali mali i veliki. Nema pravila jer ova dionica ima 9000 dioničara. Puno je i velikih i malih. Kaos i krdo, ništa nova na ATPL. Ono štoje dobro kod ATPL da u svakom trenutku možeš odrezati pristojnu količinu na malom spreadu ako osjetiš da je to pametno.
[/quote]


@governor
, osobno znam dvoje ljudi koji su danas prodali (300 i 400 dionica), a znam čak jednog koji je prodao 500 i kupio tih istih 500…

Da li netko zna da li se događalo da se za isplatu dividendi odredi recimo datum skupštine+3, tako da bi u ovom slučaju svi oni koji kupe dionice na dan skupštine ušli u obzir za isplatu dividendi.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

isprika, ne odnosi se na današnji dan…!


Jel kupuje tko ili svi prodaju?

pa netko mora i kupit,inaće nema trgovine.

Ne ide to više dole, pa zar vam nije jasno, a još kad uzmemo u obzir da BDI svaki dan raste sve je jasno.

Evo malo proučite pa odlučite šta ćete napraviti.

Vaš link


Da li netko zna da li se događalo da se za isplatu dividendi odredi recimo datum skupštine+3, tako da bi u ovom slučaju svi oni koji kupe dionice na dan skupštine ušli u obzir za isplatu dividendi.

Koliko znam ne ali je činjenica da su 3 dana rupa. Jer šta ako netko proda ona 3 dana prije day D? Prodavač po tome ne ma pravo ali i kupac ?!

who dares, wins

New Report

Close