ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Ne ide cijena puno dole.
al mi svejedno nije jasano zašto je toliko dionica na ASK-u….ili ih jednako puno skrivenih na BID-u…

Da sam sebe demantiram, dok se ne dira 800,00 nema velikih naloga na ASK-u, čim je blizu, eto ih…

[/quote]
Pazi u 15.45 kada krene brodovlje u crvenom moru.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
Smeče DRYS da i ne spominjemo.
Treba se postaviti u 15.50 nisko.
[/quote]
Di na drys?
Na kolko se postavljaš?
8$?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Da sam sebe demantiram, dok se ne dira 800,00 nema velikih naloga na ASK-u, čim je blizu, eto ih…

Ima ti 200 komada na 800 i 214 komada na 810, od vidljivih!

[/quote]

ha, to je to…samo zašto, zar se nisu natrapli, ili kad dodje dividenda, žele da potone dublje…

Valentine,a ko će sve razumit?TK je prepuno jedinki neobična uma i svaki trgovinski dan donese novi apsurd.Možda baš to i daje draž burzi?Ja se sve manje i manje čudin zbivanjima na ZSE i s vremena na vrijeme pomislin da san uhvatio nit i spoznao tajnu velikih magova ove kužine.I primjećujen da u takvin momentima samozadovoljstva obično napravin pokoju greškicu.Stvarno su čudni puti na ZSE.Nada je kurvetina,ali definitivno,umire zadnja!

FJUČRSI obećavaju. Drys u premarketu oko -10%.

FUTURES
VALUE CHANGE % CHANGE
Dow 7,858.00 -234.00 -2.89
S&P 500 800.70 -24.80 -3.00
NASDAQ 100 1,145.50 -26.75 -2.28
S&P/TSX 60 508.90 -16.30 -3.10
Mexico Bolsa 19,469.00 -154.00 -0.78
Brazil Bovespa 37,160.00 -1,211.00 -3.16

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

u redu, pustimo drys, ali zašto su svi ostali bulkeri u premarketu trenutno između -5% i -10%. Do sad anisu pokazivali korelaciju s ostatkom američkih indeksa ukoliko je BDI rastao. čudno neko doba.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ma sta ti je nece ljudi prodavat dividenda stize




Ne ide cijena puno dole.
al mi svejedno nije jasano zašto je toliko dionica na ASK-u….ili ih jednako puno skrivenih na BID-u…

Da sam sebe demantiram, dok se ne dira 800,00 nema velikih naloga na ASK-u, čim je blizu, eto ih…

[/quote]
Pazi u 15.45 kada krene brodovlje u crvenom moru.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
Smeče DRYS da i ne spominjemo.
Treba se postaviti u 15.50 nisko.
[/quote]

ustani i pusti stoku

Ova gospoda što upravo prodaju i ispod 780 mogla su to uraditi odmah u 10:00 a ne čekati do 15:00.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Kad već toliko nagađate kad je D-day, možda pomogne i dosadašnja praksa, koja naravno ne mora ništa značiti za buduća razdoblja!
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/29-06-ATPL_Isplata_predujma_dividende.pdf

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


u redu, pustimo drys, ali zašto su svi ostali bulkeri u premarketu trenutno između -5% i -10%. Do sad anisu pokazivali korelaciju s ostatkom američkih indeksa ukoliko je BDI rastao. čudno neko doba.

Svaki izgovor za pad i utovar onih sa jačim živcima i znanjem je dobar. Kako kod njih tako i kod nas.

who dares, wins

Jel kupuje tko ili svi prodaju?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dobro, jel sad ovo dešava zog DRYsa ila šta? pa ne mogu da vjerujem da se netko iskrcava ispod 780…komp treba ugasiti na par dana…
ili što kaže uvaženi kolega, koji je hurac čekao do sad, mogao je to obaviti u 10:00h…


Jel kupuje tko ili svi prodaju?

ja prodao čim je bdi izišao, ne izgleda mi ovo dobro, drago mi je da sam vani

New Report

Close