ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

750-900

Anonimno, 23.01.2009. u 14:20
to je ljepa razina….ostavlja puno prostora…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@lanica,

Zaboravan sam sto ces. Ali drago mi je da ti pazljivo pratis:)

VIVA LA REVOLUCION !!!


a ko kaze da mozda cijela ova godina nece bit na razinama ,750-900…?meni to tako vjerojatno zvuci,naravno opet ostavlja prostor majstorima da oplode…

jako teško….naručito ako isplate dividendu

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

Opet sam skinut. A, dobro, doći će i mojih pet minuta. Neki dan je đuro skočio čak 50%, zamislite se to dogodi i nekoj drugoj dionici, bilo bi mi žao trejdere.[sealed] [cool]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

BDI Baltic Exchange Dry Index 980 UP 35
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2032 UP 93
BPI Baltic Exchange Panamax Index 531 UP 18
BSI Baltic Exchange Supramax Index 443 UP 7
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 281 NO CHANGE


Ne ide cijena puno dole.
al mi svejedno nije jasano zašto je toliko dionica na ASK-u….ili ih jednako puno skrivenih na BID-u…

Da sam sebe demantiram, dok se ne dira 800,00 nema velikih naloga na ASK-u, čim je blizu, eto ih…


a ko kaze da mozda cijela ova godina nece bit na razinama ,750-900…?meni to tako vjerojatno zvuci,naravno opet ostavlja prostor majstorima da oplode…

je, ostavlja puno prostora ako ZNAŠ da će ostati u tom pojasu. ali kad bi trejdanje bilo tako lako, bilo bi već stotine ljudi koji su se obogatili u zadnjih godinu dana. mislim: stvarno OBOGATILI, a ne zaradili kojih par desetaka ili sto tisuća kuna nekom uspjelom transakcijom tu i tamo.

Dionica je pala 80%, BDI raste a ovi na prodaji, svašta!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Danas nas koci sranje vani, ako se stvari poklope, drugi tjedan bi stvarno mogli testirati 900.. [thumbsup]


Da sam sebe demantiram, dok se ne dira 800,00 nema velikih naloga na ASK-u, čim je blizu, eto ih…

Ima ti 200 komada na 800 i 214 komada na 810, od vidljivih!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Danas nas koci sranje vani, ako se stvari poklope, drugi tjedan bi stvarno mogli testirati 900.. [thumbsup]

A ako se poklope sranja mogli bi testitat 600. [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Ne ide cijena puno dole.
al mi svejedno nije jasano zašto je toliko dionica na ASK-u….ili ih jednako puno skrivenih na BID-u…

Da sam sebe demantiram, dok se ne dira 800,00 nema velikih naloga na ASK-u, čim je blizu, eto ih…

[/quote]
Pazi u 15.45 kada krene brodovlje u crvenom moru.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
Smeče DRYS da i ne spominjemo.
Treba se postaviti u 15.50 nisko.

SLAVONAC (malo san maka)

New Report

Close