ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajd hvala prodvačima što je ASK oslabio, možda sad i krenemo gore…

Slijedeci tjedan su Kinezi na odmoru od par dana zbog njihove nove godine pa nece biti bas nekih narudjbi. Tako da se ocekuje zaustavljanje rasta il cak i pad BDI,koliki vidjet cemo. S obzirom da ce bas skijedeci tjedan Jerkovic objaviti sto ce s dividendom bit ce interesantno vidjeti kamo ce cijena. Ja sam dobrano izasao iz dionice jucer. Nadam se da nisam pogrijesio.

VIVA LA REVOLUCION !!!




može, ali je vjerojatnije da se radi o pbz investu

Pa valjda svi koji prate ovu dionicu trebali bi znati da je to PBZ invest, a oni koji to ne znaju mislim da bi se stvarno trebali neko vrjeme strpiti od pisanja a više vremena utrošiti na čitanje i provjeru podataka, ne želim nikoga omavolažavati ali stvarno onaj tko to ne zna tko stoji iza toga računa trebao bi se zamisliti šta radi u ovoj dionici.
[/quote]
kolega za provest sat vremena na dan udionici ovo zbilja nije potreban podatak…… [thumbsup] jucer se trejdalo sa 500 komada…..
[/quote]
Ja sam mislio na malo ozbiljnije investitore, a znam ja da je takvih dosta na našem tržištu kupe dionicu provedu sat vremena u njoj i prodaju, katasrofa ali i to je njihovo pravo.

@gusar
kolega ne razumijem čemu srdžba. Postavio sam pitanje, a vjerujem da nema glupih pitanja samo glupih/prepotentnih odgovora. Hoćete radije 1000 dioničara koji znaju da je to invest i na svaki val iskaču iz broda, ili 1000 onih koji ne znaju, ali su čvrste ruke? bez ljutnje, ako vam takvi postovi idu na živce, suzdržite se, netko će već odgovoriti.

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 10,04% 140.111,00 10,04% 140.111,00
ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 9,46% 132.070,00 9,46% 132.070,00
CROATIA OSIGURANJE D.D. 4,92% 68.681,00 4,92% 68.681,00
CROATIA OSIGURANJE D.D. – ŽIVOTNO OSIGURANJE 4,92% 68.680,00 4,92% 68.680,00
USKOKOVIĆ ŽELIMIR 4,21% 58.701,00 4,21% 58.701,00
JERKOVIĆ ANTE 3,93% 54.868,00 3,93% 54.868,00
VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 3,58% 50.000,00 3,58% 50.000,00
LONZA VLAHO 3,50% 48.842,00 3,50% 48.842,00
PBZ D.D. 2,43% 33.969,00 2,73% 38.083,00
ŠMOK DAMIR 2,15% 29.965,00 2,15% 29.965,00
49,14% 49,44%
Promjene u Top 10 od 01.12.08. do danas.

who dares, wins


Slijedeci tjedan su Kinezi na odmoru od par dana zbog njihove nove godine pa nece biti bas nekih narudjbi. Tako da se ocekuje zaustavljanje rasta il cak i pad BDI,koliki vidjet cemo. S obzirom da ce bas skijedeci tjedan Jerkovic objaviti sto ce s dividendom bit ce interesantno vidjeti kamo ce cijena. Ja sam dobrano izasao iz dionice jucer. Nadam se da nisam pogrijesio.

isti post si već napisao pitam se zašto se ponavljaš [lol] [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...





može, ali je vjerojatnije da se radi o pbz investu

Pa valjda svi koji prate ovu dionicu trebali bi znati da je to PBZ invest, a oni koji to ne znaju mislim da bi se stvarno trebali neko vrjeme strpiti od pisanja a više vremena utrošiti na čitanje i provjeru podataka, ne želim nikoga omavolažavati ali stvarno onaj tko to ne zna tko stoji iza toga računa trebao bi se zamisliti šta radi u ovoj dionici.
[/quote]
kolega za provest sat vremena na dan udionici ovo zbilja nije potreban podatak…… [thumbsup] jucer se trejdalo sa 500 komada…..
[/quote]
Ja sam mislio na malo ozbiljnije investitore, a znam ja da je takvih dosta na našem tržištu kupe dionicu provedu sat vremena u njoj i prodaju, katasrofa ali i to je njihovo pravo.
[/quote]
ozbiljni inestitori su pobjegli glavom bez obzira jos prosle god…..a da nema trejdera nema ni prometa…a onda nemogu ozbiljni ni ulazit i izlazit,,tako da svatko ima svoju ulogu i svi imaju korisiti….likvidnost je najbitnija ….atpl i ht drze crobi otkad je ina prodana

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ozbiljni inestitori su pobjegli glavom bez obzira jos prosle god…..a da nema trejdera nema ni prometa…a onda nemogu ozbiljni ni ulazit i izlazit,,tako da svatko ima svoju ulogu i svi imaju korisiti….likvidnost je najbitnija ….atpl i ht drze crobi otkad je ina prodana

eh ako su svi ti dionički fondovi tj. imaoci udjela u njima koji su pobjegli prošle godine bili ozbiljni investitori, ne želim ni znati kakvi su ovi neozbiljni koji su ostali [pray]

BDI Baltic Exchange Dry Index 980 UP 35
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2032 UP 93
BPI Baltic Exchange Panamax Index 531 UP 18
BSI Baltic Exchange Supramax Index 443 UP 7
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 281 NO CHANGE

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

BDI opet raste.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

a ko kaze da mozda cijela ova godina nece bit na razinama ,750-900…?meni to tako vjerojatno zvuci,naravno opet ostavlja prostor majstorima da oplode…

Lonza se ne ubraja pod investitore nego rukovodioce

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

New Report

Close