ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Vale’s production cut by a quarter

As it adjusted to "global demand shock", Vale slashed mining production by more than a quarter in the last three months of 2008.

The Brazilian miner has reported that fourth-quarter iron ore output dropped by 26.3% compared to the prior quarter.

U moru nebitnih vijesti o DRYS i drugim stvarima, ovo je bitna vijest i to nažalost loša…
[angry]
[/quote]

Ne, ne i ne….bitna je vijest, a k tome i loša kad ju gubi i ekipa tako nazovu…do onda pjevaj borbene…
[/quote]

Kakve gluposti se pišu, ovo je report za 4q 2008, BDi je pao s 5000 na 800 zato jer se izvoz rude povećao
[lol] [lol]

Ako možeš dati podatak za 4q 2009, e to bi već bilo korisno [thumbsup]


Jučer je PBZ povećala svoj portfelj, za cca 800 komada, na 9. su mjestu od prvih 10 dioničara.

nije jucer nego prije tri dana. vas pola nema pojma o cemu pise, al svejedno pise. svasta
[/quote]

ok, da budem točan, jučer se na stranicama SDA d.d. povećao broj dionica PBZ-a za cca 800 komada, transakcija je vjerovatno provedena prije tri-četiri dana, ali poanta je bila da je deveti najveći dioničar podebljao svoj portfelj, i ne mislim da je to nešto značajno, nego čista činjenica. Zadovoljni, kolega? Iako mislim da ste shvatili poantu. Još ću morat angažirat PR-a za komentiranje na forumu.

sutra je novi dan.

@vinski i ostali

da li se pod tim PBZ-om može nalaziti Investor?

može, ali je vjerojatnije da se radi o pbz investu



@vinski
i ostali

da li se pod tim PBZ-om može nalaziti Investor?

e to ja ne znam

sutra je novi dan.


može, ali je vjerojatnije da se radi o pbz investu

Pa valjda svi koji prate ovu dionicu trebali bi znati da je to PBZ invest, a oni koji to ne znaju mislim da bi se stvarno trebali neko vrjeme strpiti od pisanja a više vremena utrošiti na čitanje i provjeru podataka, ne želim nikoga omavolažavati ali stvarno onaj tko to ne zna tko stoji iza toga računa trebao bi se zamisliti šta radi u ovoj dionici.

my,



Drži se super atpl, nema nikakve rasprodaje, a ja se stavil na oko 750, misli sam da ce me poklopiti u 10.00, a ono ništa.. ipak su bili opasni prometi zadnjih dana, neko se fino nakrcal, a neko dosta toga prodal. ko je u pravu , vidjecemo vec drugi tjedan.. Ja tipujem na dobar rasplet za postojece dionicare.. [thumbsup]

Ja se postavio na 741 i maloprije povukao nalog, izgleda da je jučerašnji dan potrošio ATPL pa sada moram čekati slj. tjedan
[/quote]

Sljedeći tjedan testiramo 6xx, pa je dobro da si povkao nalog, tako to rade pravi investitori 🙂 !

[/quote]
600 neces tako brzo vidit…. ili mozda cekate vladovih 200 [thumbsup] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mislim, malo mi je glupo da Investor objedinjuje sve korisnike u jedan račun, i čini mi se da to otvara mnogo prostora za manipulaciju. Ne bi li OIB trebao dati bolji uvid u vlasničku strukturu? Zapravo, cijela situacija sa skrbničkim računima mi se čini netransparentna.



može, ali je vjerojatnije da se radi o pbz investu

Pa valjda svi koji prate ovu dionicu trebali bi znati da je to PBZ invest, a oni koji to ne znaju mislim da bi se stvarno trebali neko vrjeme strpiti od pisanja a više vremena utrošiti na čitanje i provjeru podataka, ne želim nikoga omavolažavati ali stvarno onaj tko to ne zna tko stoji iza toga računa trebao bi se zamisliti šta radi u ovoj dionici.
[/quote]

zarađuje

.



može, ali je vjerojatnije da se radi o pbz investu

Pa valjda svi koji prate ovu dionicu trebali bi znati da je to PBZ invest, a oni koji to ne znaju mislim da bi se stvarno trebali neko vrjeme strpiti od pisanja a više vremena utrošiti na čitanje i provjeru podataka, ne želim nikoga omavolažavati ali stvarno onaj tko to ne zna tko stoji iza toga računa trebao bi se zamisliti šta radi u ovoj dionici.
[/quote]
kolega za provest sat vremena na dan udionici ovo zbilja nije potreban podatak…… [thumbsup] jucer se trejdalo sa 500 komada…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



može, ali je vjerojatnije da se radi o pbz investu

Pa valjda svi koji prate ovu dionicu trebali bi znati da je to PBZ invest, a oni koji to ne znaju mislim da bi se stvarno trebali neko vrjeme strpiti od pisanja a više vremena utrošiti na čitanje i provjeru podataka, ne želim nikoga omavolažavati ali stvarno onaj tko to ne zna tko stoji iza toga računa trebao bi se zamisliti šta radi u ovoj dionici.
[/quote]

radi se o skrbničkom računu, a to znači da može bit bilo tko iza toga, iako je za pretpostaviti da je to pbz invest.

sutra je novi dan.

New Report

Close