ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


i tako…. [bye] [bye]

Di si ti ljudino?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


tko je nesretnik na 751,09 koji je prodao danas i sretnik koji je kupio ? pišu li na ovim prostorima? [lol]

Nisam ali sinoć napišem nalog po 751 i odustanem, pa mislim možda bolje i sigurnije 755 ali njega niti ne napišem jer nema me doma pa će mi biti krivo ako padne na 730-740 i tako se tješim prekjučerašnjim dokupom na 784…

uglavnom kesa u + [thumbsup]

ustani i pusti stoku



i tako…. [bye] [bye]

Di si ti ljudino?
[/quote]

nemam vremena pisat. Učim Techmana o burzi preko PM-a. Pozdrav Tech! [kiss]

I'LL BE BACK



800,00 426 ? obrana cjene???

Tako je i meni izgledalo ali nije dovoljno 426kom
[/quote]
taj je bio da se vidi tko ulazi…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hohoho, ova najava predujma dividende bi mogla malo pogurati nasu miljenicu. Eh kad bi bardem liznula 1000 kn do objave [pray]

VIVA LA REVOLUCION !!!


Hohoho, ova najava predujma dividende bi mogla malo pogurati nasu miljenicu. Eh kad bi bardem liznula 1000 kn do objave [pray]

Upravo ta najava predujma dividende je drži tu gdje i jest i zato nije padala puno!
Ajde šta se pravite svi, mjesec dana trubite samo o tome na PP i sad odjednom iznenađenje?! [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@ misko,
Prijatelju mislim da i BDI a i cinjenica sto brodari sirom svijeta napreduju ima mali utjecaj…

VIVA LA REVOLUCION !!!



Hohoho, ova najava predujma dividende bi mogla malo pogurati nasu miljenicu. Eh kad bi bardem liznula 1000 kn do objave [pray]

Upravo ta najava predujma dividende je drži tu gdje i jest i zato nije padala puno!
Ajde šta se pravite svi, mjesec dana trubite samo o tome na PP i sad odjednom iznenađenje?! [shocked]
[/quote]

kaj si ti znao za ovo?

I'LL BE BACK


kaj si ti znao za ovo?

Ajde mali ako ti sad dam iza ušiju! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



kaj si ti znao za ovo?

Ajde mali ako ti sad dam iza ušiju! [lol]
[/quote]

znači znao si? [lol]

I'LL BE BACK

@Schwartzy, misko

Dobro, znaci do objave dividende tj. T-3 rast a onda tobogan. Jel to spranca?

VIVA LA REVOLUCION !!!

New Report

Close