ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Blago njemu. Taj je u zaradi. Valjda se uplasio da ce jos padati. To ti se zove ”dobro” odmjerena situacija.


tko je nesretnik na 751,09 koji je prodao danas i sretnik koji je kupio ? pišu li na ovim prostorima? [lol]

Ja nisam, ni jedno ni drugo, niti ću više, slijedeći! [yawn]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Isplate li samo 50 kuna kao prošle godine to na cijenu iznosi preko 6% … za nekog tko ovih dana kupuje odličan posao…6% u kratkom razdoblju + moguća zarada na rastu cijene dionice…
a članovima uprave koji imaju preko 50 000 komada dobro može doći malo keša da dokupe još po ovim povoljnim cijenama ( namjerno govorim povoljne jer ako poduzeće može bez straha isplaćivati dividendu u ovim vremenima znači da ima pred sobom sasvim solidnu budućnost )…


Nitko me ne brani,i svi vičete ne mene [cry] [cry] [cry]

kike ne budi tužan …eto ja ću ti prodati moje po 1800 da i ti možeš dobiti dividendu… [cool]

Vaš linkdodo999
koliko je realno očekivati bilo kakvu dividendu, i koji je slučaj prijašnjih godina?
novi sam u ATPL…..


….. jer ako poduzeće može bez straha isplaćivati dividendu u ovim vremenima znači da ima pred sobom sasvim solidnu budućnost )…

Kako ćeš znati ako isplate dividendu da je to bilo bez straha? [lol] [lol] [lol]
Možda isplate pa nek bude što bude. [cool]Ionako nitko nezna što nas čeka.



….. jer ako poduzeće može bez straha isplaćivati dividendu u ovim vremenima znači da ima pred sobom sasvim solidnu budućnost )…

Kako ćeš znati ako isplate dividendu da je to bilo bez straha? [lol] [lol] [lol]
Možda isplate pa nek bude što bude. [cool]Ionako nitko nezna što nas čeka.
[/quote]

uvijek mogu napraviti dokapitalizaciju ako zatreba…

Drago mi je ako sam uspio staviti po koji osmjeh na vaša lica u ovo kišno depresivno vrijeme(u DBK kiša cijeli dan) [lol] [lol]

hvala….


Drago mi je ako sam uspio staviti po koji osmjeh na vaša lica u ovo kišno depresivno vrijeme(u DBK kiša cijeli dan) [lol] [lol]

A ja dobio nogu od moderatora!!!A istina je da je uskoro Sveti Vlaho!
[cool]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

i tako…. [bye] [bye]

I'LL BE BACK

Dok san se iša popišat(da prostite) poklopilo me na 786,00 [angry] .Da sam bio pri kompu uočio bi stampedo i postavio se više,ali avaj….Doduše i sa 786 sam u +,al koštala me mala nužda izgubljene dobiti [undecid].Pouka je jasna,ako vas je stislo…trpi ili nosi laptop sa sobom!

New Report

Close