ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

S obzirom kako je jučer potonulo u Amerci, ovo danas je dobro kod nas.

Rekvijem, 21.01.2009. u 11:28
S obzirom kako je jučer potonulo u Amerci, ovo danas je dobro kod nas.
Rekvijem, 21.01.2009. u 11:28

možda zato što nismo 52. država SAD-a

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

..onda, kakva je prognoza do kraja dana, oće bit’ padalina ili će se izvedrit?? šta vam se čini. 🙂

sutra je novi dan.

nistavilo..ekipa jos skija [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo poceli ameri da se bude po asku bi gore a po bidu dole
http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS

ustani i pusti stoku

Sve više i više mi se ova dionica dopada. Mislim da je ona jedna od rijetkih gdje tržište stvarno funcionira. Na velikoj većini drugih se ono samo fingira.

who dares, wins


na otvaranju će ju zrokati na 750 u par minuta, nakon toga će ask ostati dosta visoko i mlitavim trgovanjem do kraja dana će ju vratiti na oko 770-775 kada futuresi u američana budu zeleni nakon ovog potopa danas. BDI očekujem na nuli ili neznatno prema dolje. Promet cirka 3 milja. Vaša mišljenja, kad već svi pijemo gastal da onda barem pogađamo. Amerikanci su danas pali zbog minusa financijskog sektora od prosječno 20%. Teško je za očekivati nastavak sutra u revijalnom tonu na dolje, odbijanca mora biti.

svaka čast, pogodio si u +-2%

12:26:10 779,00 zadnja transakcija na ATPL?Niko ne kupuje ,niko ne prodaje?Šta se čeka?Godot možda?

svi BDIiju

puni sat nijedna transakija,mislim da ovo još nije viđeno.


puni sat nijedna transakija,mislim da ovo još nije viđeno.

umalo, evo prošlo 20kom



puni sat nijedna transakija,mislim da ovo još nije viđeno.

umalo, evo prošlo 20kom
[/quote]
nečemo gledat u 30 sec. [proud]

New Report

Close