ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je ipak najbitnija stvar za rast prihoda (a time i cijene) saznati kada ističu stari (dosadašnji) ugovori. Što prije isteknu stari, to će se više ploviti po novim vozarinama.

Vidim da jedna od sastavnica BDI-ja, BPI (index za panamaxe) danas ponovno snažno raste. Baš kao i u petak. Znači, ono u petak nije bilo slučajno.

BDI raste, DRYS raste samo smo se mi izgleda dobro usidrili u na 3700 i ni makac. Ušli smo u 4. tjedan tog sidrenja [smiley2]

Ovo čudo nikako da se pokrene, neznam kak vas ali već me je to polako počelo žder..i !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Na zatvaranju. Iskrcavanje na 3.700 kn se nastavlja…

ja se ne brinem – samo po malo dokupljujem a vidim bome i još neko naveliko![smiley2]

Promjene u TOP 10
(trgovanje u srijedu, 24.10.2007.)

Last Trade: 130.97
Trade Time: 4:00PM ET
Change: Up 7.47 (6.05%)

Trenutno stanje na Dry ships-u

SAM PROTIV SVIH


Last Trade: 130.97 Trade Time: 4:00PM ET Change: Up 7.47 (6.05%) Trenutno stanje na Dry ships-u

To je završna cijena jer trgovanje na američkom tržištu traje od 9:30AM-4:00PM, i imaju pre market i postmarket.
Danas je bio odličan dan za bordare na američkom tržištu kao i za DRYS.
POzdrav[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Još bolje[smiley2]

SAM PROTIV SVIH

Evo završna i za DIANU

Last Trade: 44.82
Trade Time: 4:07PM ET
Change: Up 2.70 (6.41%)

SAM PROTIV SVIH

a i kod nas je bio dobar dan za brodare..ne? Mislim da će taj dan još malo …ipak se načekat….

preveč je atpl porasla..imaju fondovi previše veliku izloženost i skidaju po 3700 ko ludi..kako inače ovo objasnit…

ili pa zašto nam ti fondovi ne bi dionicu dali po jeftinije..meni ne smeta ni 100% izloženost u brodarima…

Ne treba gledati sve tako crno jer smo ipak odradili puno bolji posao od Crobexa koji je potonuo -1,13% dok je ATPL samo -0,24% ili gotovo samo 1/5 Crobexa. Mene bi brinulo da je Crobex u plusu a mi i dalje tonemo ili tapkamo u mjestu. Ovako kada Crobex potegne na pozitivni teritorij svi zadnji tjedni će biti vrlo brzo davna prošlost a mnogi će žaliti za vremenima jeftine ATPL.

Hogar vozi Volvo

New Report

Close