ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovo je dionica koja usprkos svim nevoljama odoljeva naletima negativizma u drušveno-političkoj sferi.

Ovdje se slila većina dioničara na ZSE koji su ulupali čitave portfelje, prometi su jednaki HT-u, ali

firma ni približno nije.

Zanima me, kad se dioničari krenu iskrcavati svojim milijunskim portfeljima, a kod ATPL, je pravilo

da se kad pada bid poprilično makne.

Sretno [thumbsup]


Pošto su svi ti likovi kupovali da bi se sad najednom počeli iskrcavati? Mogu se iskrcati ali jedino sa gubitkom što će ostatak ekipe sa velikim oduševljenjem prihvatiti. Sa velikim interesom se čeka iskrcaj onih što su ju ljetos kupovali za cijenu od preko 2000. Raspali po bidu ima tko će kupovati na ovim razinama.

who dares, wins


Ovdje, koda se otkriva neka ALKEMIJA, zahvaljujući kolegi Govneru.

Ima li ovdje alkemije, kad malo razmislimo?

Barone, opet si mi počeo dosađivati sa zahtjevima za prijateljstvo, a rekao sam ti već 17 puta da ti ne želim biti prijatelj. Ja ti želim biti neprijatelj.

Moderatori, zašto ne uvedete "zahtjev za neprijateljstvo" pa da kliknem "prihvat" ako mi ga Baron pošalje? Do tada, može li barem neka ignore funkcija da ga ne čitam? Čovjek se jadan bori s vjetrenjačama već mjesec dana, a tržište samo raste. Pa ja sam se već poduplo na Tisku, na Ledu preko 50%, a na ATPL sam jako blizu. A on? A šta će jadan on?

I'LL BE BACK


Quote Maritime Danmark

Maersk Line has a surplus of 30% vessels… more lay ups and of course as charter parties expires no extensions. They offer transport free only port charges and fuel surcharge now as their competitors are doing this…

Unquote

Techmane, nadam se da si barem malo kupio po 500 ili 600 kuna. Pa to to su i najveće neznalice učinile, (skup sa mnom). Da li si i ti to učinio maže brodarstva? Sad je već 800.

Veliki pozdrav magu brodarstva [wink]

I'LL BE BACK

Kupite dečki još apaurina i stavite tjemence na vaše usijane brokerske glavice, ovdje će još biti itekakvog šamaranja. Za ponedjeljak vam neka škola bude petak i cjelodnevno usidrenje na 800 kuna. Matij je ovdje jedan od većih znalaca, ali ima jednu manu, nemore kontrolirati emocije. Kad to uspije biti će bogat čovjek. Za početak mu savjetujem da promijeni odijelo, mislim Nick, i da pogleda filmove Kum 1 i Kum 2 sa posebnom pažnjom na mlađahnog Al pačina. [cool]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



Quote Maritime Danmark

Maersk Line has a surplus of 30% vessels… more lay ups and of course as charter parties expires no extensions. They offer transport free only port charges and fuel surcharge now as their competitors are doing this…

Unquote

Techmane, nadam se da si barem malo kupio po 500 ili 600 kuna. Pa to to su i najveće neznalice učinile, (skup sa mnom). Da li si i ti to učinio maže brodarstva? Sad je već 800.

Veliki pozdrav magu brodarstva [wink]
[/quote]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Tech, hvala na podacima, iako ja nekako radije pročitam Kostolanyja.

I'LL BE BACK


Kupite dečki još apaurina i stavite tjemence na vaše usijane brokerske glavice, ovdje će još biti itekakvog šamaranja. Za ponedjeljak vam neka škola bude petak i cjelodnevno usidrenje na 800 kuna. Matij je ovdje jedan od većih znalaca, ali ima jednu manu, nemore kontrolirati emocije. Kad to uspije biti će bogat čovjek. Za početak mu savjetujem da promijeni odijelo, mislim Nick, i da pogleda filmove Kum 1 i Kum 2 sa posebnom pažnjom na mlađahnog Al pačina. [cool]

Pozdrav štitonošo….
…da odmah razjasnim svoj status…nažalost…nisam ja nikakav znanalac…bar ne u odnosu na neke druge tu koji barataju s puno više podataka i predznanja koje ja vjerojatno nikad neću stići/steći…
kad smo to riješili…bogat kažeš…pa duševno jesam…al ti ne misliš na to vjerojatno…materijalno…to je isto relativno…nekom je puno kupit odjednom 500 atpl, nekom nije…no živim nekak…bitno je samo kako provedeš život…a ne što si "ponio" na drugi svijet…jer koliko ja znam idemo goli i bosi…ja želim tu čuti različita mišljenja, a ne drukiće gor dole, želim čuti argumente…jer samo tako sebe oplemenjujem i širim svoja saznanja…

ja burzu smatram školom…kao i u školi dobiš jedinicu…pa ju ideš ispraviti i ak dobro naučiš…dobiješ prolaz…tu ili zgubiš nekaj lovice-ak ne naučiš ili dobiješ -ak dobro znaš…meni je smješno ismijavati ljude zbog njihova neznanja, pogotovo ako žele pokušati naučiti…nitko se nije rodio da je sve znao…al me smetaju likovi koji ništa nežele naučiti,tj. utvaraju NAMA ostalima da sve znaju…
…e to ni dobro…nikad…pa niti sada…
osim…al to je neka druga priča…

…e i ovo s mjenjanjem nicka mi stvarno po stoti put nije jasno…pa svatko ili barem većina imaju svoj stil pisanja…mislim…pa koliko bi dana trebalo da skužite koji sam ja pod drugim nickom…i ka bi dobio s tim…daj mi to objasnite…koji je moj dobitak tu ako promjenim nick…kaj to da sam nekog zeznuo…pa onda idem na index…kaj smo djeca…pa ja sam mislio da su tu kolko tolko ozbiljni ljudi…uz par studoša…ili je obrnuto…

http://search.messages.yahoo.com/search?.mbintl=finance&q=&type=v7_oB_PVWse0PdpsvwsNjBOEX6OFYPdAZi2.1tK3KICbh9dqOiF9svNX0aKMH.MC&action=Search&srch=1&v=HDt1p8bVWsdT60TtL.YGnSAure8yFMPZ_4OxkdvVP9m3pOvZzcWwfVsfvEXvPw–&b=1&within=subject&within=msgtext&showthread=tm&sentiment=0&postedon=pd&sMonth=1&sDay=17&sYear=2009&eMonth=1&eDay=17&eYear=2009

eto ovje se može naći dosta zanimljivih i poučnih linkova i filmova, ali isto tako i mnogo paranoidnih luđaka koji drukaju na dole.
postam ovo jer je neki dan netko pitao gdje nađemo tako brzo stanje BDI.
Pa eto između ostalih info koje se mogu pronači na ovom linku tamo se nađe i stanje BDI svaki dan oko 14.18.

Želim Vam lijep i igodan vikend.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

da li bi Vam bilo draže danas imati 80000 kn gotovine, ili 100 dionica ATPL?? :-))

sutra je novi dan.


sa pondeljkom i utorkom BDI nema veze sa ATPL, može biti i 500, a i nikakva izvješća poz/neg na cijeli ZSE.
Znači, drukerski, idemo up, up, up…dolazi OBAMA 20.01.2009. na vlast, tralalalalalala…

može li mi netko reći sa čime ima veze inauguracija? obama je izabran sad-već-davno bez ikakvog ozbijnijeg stock-quacke-a. ovo je samo protokol.
ili možda griješim?


da li bi Vam bilo draže danas imati 80000 kn gotovine, ili 100 dionica ATPL?? :-))

Pa valjda je to isto trenutno


Ovo je dionica koja usprkos svim nevoljama odoljeva naletima negativizma u drušveno-političkoj sferi.

još bih samo dodao da praktički amnestiramo interpelacijom eklatantno percipiranju sukobu interesa.

New Report

Close