ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


dok Veliki vodja je Agrk-r-a [thumbsup]

i bavi se dodavanjem vrijednosti…
[/quote]

tako je, prepakirava mlijeko iz starih u nove tetrapake [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



dok Veliki vodja je Agrk-r-a [thumbsup]

i bavi se dodavanjem vrijednosti…
[/quote]

tako je, prepakirava mlijeko iz starih u nove tetrapake [thumbsup]
[/quote]

Febo ti je odgovorio [tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



dok Veliki vodja je Agrk-r-a [thumbsup]

i bavi se dodavanjem vrijednosti…
[/quote]

tako je, prepakirava mlijeko iz starih u nove tetrapake [thumbsup]
[/quote]

i ako je rok trajanja pri kraju ide u katalog, ako je isteko- vikend akcija [lol]

I'LL BE BACK

Ovo je dionica koja usprkos svim nevoljama odoljeva naletima negativizma u drušveno-političkoj sferi.

Ovdje se slila većina dioničara na ZSE koji su ulupali čitave portfelje, prometi su jednaki HT-u, ali

firma ni približno nije.

Zanima me, kad se dioničari krenu iskrcavati svojim milijunskim portfeljima, a kod ATPL, je pravilo

da se kad pada bid poprilično makne.

Sretno [thumbsup]

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Zanima me koliko cu jedinica dobit ako naopišem da ATPL ide ap ap u ponedjeljak [lol]

Barone, poslovanje brodara ne ovisi o naletima negativizma u drušveno-političkoj sferi

Di si ovaj izraz iskopao hahaha [lol] [lol]


Ovo je dionica koja usprkos svim nevoljama odoljeva naletima negativizma u drušveno-političkoj sferi.

Ovdje se slila većina dioničara na ZSE koji su ulupali čitave portfelje, prometi su jednaki HT-u, ali

firma ni približno nije.

Zanima me, kad se dioničari krenu iskrcavati svojim milijunskim portfeljima, a kod ATPL, je pravilo

da se kad pada bid poprilično makne.

Sretno [thumbsup]


dionica za celicne zivce….nije za svakog….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Quote Maritime Danmark

Maersk Line has a surplus of 30% vessels… more lay ups and of course as charter parties expires no extensions. They offer transport free only port charges and fuel surcharge now as their competitors are doing this…

Unquote

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

sa pondeljkom i utorkom BDI nema veze sa ATPL, može biti i 500, a i nikakva izvješća poz/neg na cijeli ZSE.
Znači, drukerski, idemo up, up, up…dolazi OBAMA 20.01.2009. na vlast, tralalalalalala…

Kolega Techmane,
Drago mi je da ste opet s nama i nadam se ćete i ostati jer vi ste definitivno najveći znalac brodara na ovom forumu. Neka se ostali ne naljute!. Budući da sam poprilično davno imao posla sa brodovima (završio sam davno brodogradnju ali ne radim u struci) nisam siguran da je Maersk Line bulker. Ako se dobro sjećam radi se o kontejnerašu i to najvećem svjetskom? Kako vi mislite da bi to moglo utjecati na Atlantsku plovidbu jer ona nema te brodove dok Jadroplov ima?




dok Veliki vodja je Agrk-r-a [thumbsup]

i bavi se dodavanjem vrijednosti…
[/quote]

tako je, prepakirava mlijeko iz starih u nove tetrapake [thumbsup]
[/quote]

i ako je rok trajanja pri kraju ide u katalog, ako je isteko- vikend akcija [lol]
[/quote]
Mjenja se etiketa i piše "Kiselo mlijeko".

Ovdje, koda se otkriva neka ALKEMIJA, zahvaljujući kolegi Govneru.

Ima li ovdje alkemije, kad malo razmislimo?

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!


Zanima me koliko cu jedinica dobit ako naopišem da ATPL ide ap ap u ponedjeljak [lol]

Barone, poslovanje brodara ne ovisi o naletima negativizma u drušveno-političkoj sferi

Di si ovaj izraz iskopao hahaha [lol] [lol]

to mu je ostalo u pamćenju sa satova marksizma u srednjoj školi [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close