ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jak rast vani, hebena ludnica, zadnja dva-tri dana…

Sinoć je bio signal na WS pred Obamu ali pohlepa=slijepoća. Pripremali se Ameri cijeli tjedan za idući, ide nova era, ajme ajme gušta.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Pa ljudi moji već pet dana stojite ispred Policije i vičete: Sutra idemo opljačkat banku, ja vas stvarno ne kužim.

Kolega to je samo finta da se zavara protivnik. Prava meta je zapravo kafe aparat u hodniku od p. postaje!

who dares, wins

netko je ovdje napisao da je priči kraj, ne razumijem, zaista kako može biti kraj, kada je ovo priča koja stalno traje, prepričana tisuće i tisuće puta i uvijek je dobra, naravno za pametne i odlučne, koji znaju što je prava priča



Pa ljudi moji već pet dana stojite ispred Policije i vičete: Sutra idemo opljačkat banku, ja vas stvarno ne kužim.

Kolega to je samo finta da se zavara protivnik. Prava meta je zapravo kafe aparat u hodniku od p. postaje!
[/quote]
Ma daj, koji to aparat u policiji još radi? [cool]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

gdje god da bili nalozi ali dugo nisam vidio 7700 kom na kupnji, nadam se samo da nisu na 100 ..200 kn [yawn]

No pain no Game

šta me vesele te jedinice koje dobijemo svi koji smo u dionicama.
hehehe
ali oke treba pričekat BDI.
Premda mi neš govori da će bdi danas potegnuti up up na barem 950

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Dobro je da su napokon rasli BHP Billiton i Rio Tinto.
Ako danas nastave to je dobar znak!

Martin Luther King, Jr. Day 19.01. Ponedjeljak je ne radan kod naših saveznika preko bare.

who dares, wins


netko je ovdje napisao da je priči kraj, ne razumijem, zaista kako može biti kraj, kada je ovo priča koja stalno traje, prepričana tisuće i tisuće puta i uvijek je dobra, naravno za pametne i odlučne, koji znaju što je prava priča

E moj Matij, jedan za sve sve za jednoga, znaš li čija je to izreka? [bye]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

..mislim da je, otprilike za danas skoro gotovo, di smo tu smo, petak je i treba zatvarat radnju, ne vjerujem da ćemo gore, a nadam se da nećemo ni puno dole.

sutra je novi dan.

http://www.lloydslist.com/ll/news/viewArticle.htm?articleId=20017608534&src=rss

Dry Bulk Bankruptcies to date:

* Industrial Carriers Inc
* Parkroad
* Britannia Bulk
* Atlas Shipping
* Armada (protection order)

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close