ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E, sad se treba metit na bid. Nisko.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Jel se peku ovi po 720?

Manje nego oni koji će prodavati po 600

…nikakav bdi nema veze s ovim…padamo zbog pada vani…barem danas…tako je bilo ujutro…povijest se ponavlja…ako ovi potegnu prema nuli do 16h idemo i mi do 800, ak ne…pitanje je samo koliko ispod 700 idemo…

drys će se danas vrtiti oko 0

bdi nije jako pao..a izvješća iz USA su manje više solidna

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kakve su ovo vratolomije danas [shocked]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


drys će se danas vrtiti oko 0

bdi nije jako pao..a izvješća iz USA su manje više solidna


wtf? [lol] [lol]


drys će se danas vrtiti oko 0

bdi nije jako pao..a izvješća iz USA su manje više solidna

gle kompa…kad je bdi rastao ovoliko koliko je danas pao…kako se ponašala atpl…pusti ti izvješća vani nego počni uspoređivati…jabuke i jabuke…


Ja još uvijek ne trejdam jer je to nauka koju treba jako dobro poznavati. Kad se to svlada onda si jednostavno bogat čovjek.

Možeš li malo pojasniti tu nauku. Po meni je to više instinkt. Nekako mi se čini da znanje vrijedi na stranim burzama ali tu kod nas se sve na neki način svodi na zakon rulje odnosno predviđanje (iliti opet instinkt) na koji način će neki totalno nebitni parametri utjecati na cijenu.

tisucica na 760…krasan komad

No pain no Game

BDI pao!



drys će se danas vrtiti oko 0

bdi nije jako pao..a izvješća iz USA su manje više solidna

gle kompa…kad je bdi rastao ovoliko koliko je danas pao…kako se ponašala atpl…pusti ti izvješća vani nego počni uspoređivati…jabuke i jabuke…
[/quote]
http://www.cctv.com/english/20090115/101749.shtml

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Aj nek se jave oni koji su prodali jer su gledali US Futurese, i to čak ne niti u real time-u [lol]

New Report

Close