ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DRYSHIPS INC 1.16 (+7.67%)

Samo da nam ne ode u blokadu, bolje nek se što više trži…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

DryShips Inc.
(NasdaqGS: DRYS)

NEW Pre-market Real-time: 16.34 Up 1.21 (8.00%) 8:41AM ET

pozdrav i sretno svima

AU!!!![shocked]
US futuresi [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Na kojim stranicama se BDI može najprije vidjeti?

Nisam siguran da je baš najprije, no zasigurno je prilično zgodno napravljen pregled kretanja….
evo…
http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=BDIY%3AIND

Eto
heheh
rekao sam vam za BDI.
A tek u ponedjeljak će biti prava eksplozija.

Di su ovce?
Tko prodaje neka digne dva prsta i gurne ih u oko [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Na kojim stranicama se BDI može najprije vidjeti?

Ne znam di oni gledaju ali na yahoo forumu bude puno prije već na stranicama koje ja imam.

pokušaću doznati koje su to stranice doduše tamo piše dosta ljudi koji su povezani direktno sa brodarskim sektorom pa vjerovatno dobiju BDI malo prije.

Svaka čast pobjeda!!! [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Eto
heheh
rekao sam vam za BDI.
A tek u ponedjeljak će biti prava eksplozija.

Di su ovce?
Tko prodaje neka digne dva prsta i gurne ih u oko [lol] [lol]


Svaka čast ovo je već stoti puta kako se dokazujete a i dalje ste moderirani a hrpa drukera ima odmoderirana po dva tri nicka.

Molim moderatore da se kolega pobjeda odmoderira jer spada u red najboljih forumaša Poslovnog Dnevnika bez drukanja i glupog pisanja

Pošto sam se do sada nebrojeno puta opržio na ATPL, sada zaista ne vidim perspektivniju dionicu koja (zapravo tvrtku) koja gotovo i ne ovisi o stanju o gospodarstvu RH…

Danas još malo dokupih po 760……, sad vidim da sam mogao i više…, ali nisam…., no nema veze moram doliti još malo sredstava u margin pa idemo dalje…

Sretno svima….u Novoj 2009.g.

Zahvaljujem Sappyu i Gusaru na informacijama.

bila je jako perspektivna na 500.. na 800 prodaja je dobra zarada.. TA isto tako veli [smiley]

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni/ATPL-R-A,ZSE,1.html

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close