ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo odma izvještaj sa Imarexa, svak za sebe neka zaključi kako stoje stvari…

Dry Bulk FFAs
Contract Close Current Diff
======================================
BDI Jan 1075 1125 +50
BDI Q1 1240 1315 +75
BDI Q2 1575 1700 +125
CS4 Q1 $15,076 $15,000 -$76
CS4 Cal 09 $20,730 $22,000 +$1270
PM4 Q1 $7,937 $7,500 -$437
PM4 Cal 09 $12,288 $11,875 -$413
SM6 Q1 $7,323 $7,125 -$198
SM6 Cal09 $9,647 $9,300 -$347
Though volumes are still moderate/light, they are increasing slightly as prices pushes up for the
Capes on a slow/steady basis.

http://www.imarex.com

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Bilo kako bilo, u prvih 10 naloga na kupnji ima oko 500 komada, dok je u prvih 10 na prodaji 320 komada, mada su još uvijek mali prometi, i mislim da se neće nešto strašno dogodit idućih dana, malo je zatišje na burzi, nema nekakve akcije.

sutra je novi dan.

vidim ja da mnoge smeta što sam se usudio napisati da sam kupio ATPL
pa više neću pisati na ovoj temi
kao da će to rješiti nečije probleme

Adios amigos [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

http://www.seebiz.eu/hr/banke/the-banker-rohatinski-najbolji-europski-i-svjetski-guverner-u-2008.,34440.html

nije baš vezano za AP ali ipak….

na 4300 sve prodajem...

– zamisli da nam je netko prije samo par mjeseci ponudio ATPL po 700 – 800 !
– a sada nekima nije dobra, hoćemo baš po 500 – 600 !


vidim ja da mnoge smeta što sam se usudio napisati da sam kupio ATPL
pa više neću pisati na ovoj temi
kao da će to rješiti nečije probleme

Adios amigos [bye]


Evo i ja sam nadokupio, drugi neka čekaju sutra, bit će opet 500 kn. [pray]

nije vezano za ATPL, ali mislim da je Roha itekako zaslužan da nismo pali mnogo dublje.

sutra je novi dan.


vidim ja da mnoge smeta što sam se usudio napisati da sam kupio ATPL
pa više neću pisati na ovoj temi
kao da će to rješiti nečije probleme

Adios amigos [bye]

Febo, ekipa je pukla ko kokica. Navodno u svakom postu leže neke zavjere po dva koraka unaprijed. Dolazi do beskonačne petlje u logičkim sklopovima. Npr, ti napišeš da si kupio, a ekipa zabrije da zapravo stojiš na asku. No to je prva razina, a nju znaju svi. Oni koji misle da su pametniji gledaju sljedeću razinu, a to je da ti zapravo stojiš na bidu jer je preočito da stojiš na asku. Tako da Febo, ti zapravo nisi ni kupio. Ti bi tek htio kupiti, jer oni sa "prve razine" toka svijesti će se sad otresti tebi jer se boje da ti stojiš na asku a napisao si da si kupio, a zapravo stojiš na bidu… ili čekaj.. di sam sad… [lol]

I'LL BE BACK

Sad ce banana – Shaq O’Neal na 740

No pain no Game



vidim ja da mnoge smeta što sam se usudio napisati da sam kupio ATPL
pa više neću pisati na ovoj temi
kao da će to rješiti nečije probleme

Adios amigos [bye]

Febo, ekipa je pukla ko kokica. Navodno u svakom postu leže neke zavjere po dva koraka unaprijed. Dolazi do beskonačne petlje u logičkim sklopovima. Npr, ti napišeš da si kupio, a ekipa zabrije da zapravo stojiš na asku. No to je prva razina, a nju znaju svi. Oni koji misle da su pametniji gledaju sljedeću razinu, a to je da ti zapravo stojiš na bidu jer je preočito da stojiš na asku. Tako da Febo, ti zapravo nisi ni kupio. Ti bi tek htio kupiti, jer oni sa "prve razine" toka svijesti će se sad otresti tebi jer se boje da ti stojiš na asku a napisao si da si kupio, a zapravo stojiš na bidu… ili čekaj.. di sam sad… [lol]

[/quote]

On je kontra-kontra-kontra-kontra-kontra revolucionar
[lol]

Ode SHaq- odnijelo ga

No pain no Game


Febo, ekipa je pukla ko kokica. Navodno u svakom postu leže neke zavjere po dva koraka unaprijed. Dolazi do beskonačne petlje u logičkim sklopovima. Npr, ti napišeš da si kupio, a ekipa zabrije da zapravo stojiš na asku. No to je prva razina, a nju znaju svi. Oni koji misle da su pametniji gledaju sljedeću razinu, a to je da ti zapravo stojiš na bidu jer je preočito da stojiš na asku. Tako da Febo, ti zapravo nisi ni kupio. Ti bi tek htio kupiti, jer oni sa "prve razine" toka svijesti će se sad otresti tebi jer se boje da ti stojiš na asku a napisao si da si kupio, a zapravo stojiš na bidu… ili čekaj.. di sam sad… [lol]

[lol] [lol] [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close