ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 03:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Baltic Exchange Dry Index 789 UP 14
BCI Baltic Exchange Capesize Index 1452 UP 46
BPI Baltic Exchange Panamax Index 533 UP 8
BSI Baltic Exchange Supramax Index 390 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 272 DOWN 2


Baltic Exchange Dry Index 789 UP 14
BCI Baltic Exchange Capesize Index 1452 UP 46
BPI Baltic Exchange Panamax Index 533 UP 8
BSI Baltic Exchange Supramax Index 390 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 272 DOWN 2


Baltic Exchange Dry Index 789 UP 14
BCI Baltic Exchange Capesize Index 1452 UP 46
BPI Baltic Exchange Panamax Index 533 UP 8
BSI Baltic Exchange Supramax Index 390 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 272 DOWN 2

Jel vi svi koristite jedan te isti alarm koji zvoni u 14.28?! [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Jel vi svi koristite jedan te isti alarm koji zvoni u 14.28?! [shocked]

Ne, to su sve moji multinickovi
[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

pozdrav svima

imam pitanje za febu obzirom da on sam sebe smatra najkompetentnijim za ATPL otkako se s ovog foruma povukla struka, a dovuklo 90% dioničara koji su zanat ispekli na Business.hr i sličnim stranicama, da mi odgovori na sljedeće pitanje:
Gdje je granica između malog i njega kao "velikog" dioničara, 101, 1001, 10001 dionica u vlasništvu ili… možda nešto drugo?
I gdje sam ja na toj skali koji vjerno dokupljujem već godinama ovu dionicu i trenutno sam vlasnik preko 1000 kom?
Unaprijed hvala


Ako uspije Obamin plan i otvori se 3.000.000 radnih mjesta u USA to će značiti porast potrošnje u USA, a samim tim se pokreće lanac – rast proizvodnje u Kini, rast potražnje u kini za sirovinama – rast vozarina….

a ako ne uspije nego podbaci?? samo hipotetsko pitanje,jer ako ima ako uspije onda mora biti i solucija ako ne uspije

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ako uspije Obamin plan i otvori se 3.000.000 radnih mjesta u USA to će značiti porast potrošnje u USA, a samim tim se pokreće lanac – rast proizvodnje u Kini, rast potražnje u kini za sirovinama – rast vozarina….

tih 3 mil mu neće biti dostatno za pokrivanje 3 mj. kak su krenuli
poratst nezaposlenih za 690 000 u 12 mj



Ako uspije Obamin plan i otvori se 3.000.000 radnih mjesta u USA to će značiti porast potrošnje u USA, a samim tim se pokreće lanac – rast proizvodnje u Kini, rast potražnje u kini za sirovinama – rast vozarina….

a ako ne uspije nego podbaci?? samo hipotetsko pitanje,jer ako ima ako uspije onda mora biti i solucija ako ne uspije
[/quote]

Ako ne uspije onda ćemo dokupiti.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


pozdrav svima

imam pitanje za febu obzirom da on sam sebe smatra najkompetentnijim za ATPL otkako se s ovog foruma povukla struka, a dovuklo 90% dioničara koji su zanat ispekli na Business.hr i sličnim stranicama, da mi odgovori na sljedeće pitanje:
Gdje je granica između malog i njega kao "velikog" dioničara, 101, 1001, 10001 dionica u vlasništvu ili… možda nešto drugo?
I gdje sam ja na toj skali koji vjerno dokupljujem već godinama ovu dionicu i trenutno sam vlasnik preko 1000 kom?
Unaprijed hvala

Pa di si Kozmo, pusko stara?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



pozdrav svima

imam pitanje za febu obzirom da on sam sebe smatra najkompetentnijim za ATPL otkako se s ovog foruma povukla struka, a dovuklo 90% dioničara koji su zanat ispekli na Business.hr i sličnim stranicama, da mi odgovori na sljedeće pitanje:
Gdje je granica između malog i njega kao "velikog" dioničara, 101, 1001, 10001 dionica u vlasništvu ili… možda nešto drugo?
I gdje sam ja na toj skali koji vjerno dokupljujem već godinama ovu dionicu i trenutno sam vlasnik preko 1000 kom?
Unaprijed hvala

Pa di si Kozmo, pusko stara?
[/quote]

nisam vidio ovaj upit meni postavljen pa odgovaram sada, najprije da vi meni pojasnite svoj
upit jer mi je nejasan

1. iz čega zaključujete da ja sebe smatram najkompetentijim za ATPL?
2. koja se to struka povukla i što smatrate pod strukom?:
a) struka iz područja investicija tj.analitičari sa licencom i inv.savjetnici
b) struka iz brodarskog biznisa tj. brodostrojari, časnici,kapetani,kormilari,perači palube ili agenti za posredovanje

na drugi dio upita rado odgovaram, recimo da je ta fiktivna granica TOP 10 i izvan TOP 10
vi sa svojih 1000 komada i nemate nekog velikog utjecaja na odlučivanje u društvu stoga se ubrajate
također u male (izuzev ako niste u rodbinskoj vezi sa nekim od večinskih)

molim i drugi put
lijep pozdrav

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

FTSE 100 -118.27 -2.55% 4,520.65
XETRA-DAX -87.01 -1.73% 4,939.30
CAC 40 -47.02 -1.38% 3,349.20

Vidim da nitko neče, pa moram ja.
DryShips Inc.(NasdaqGS: DRYS)
NEW Pre-market Real-time: 14.40 -0.83 (-5.45%) 9:17AM EThelp
Mini Dow Jones Indus.-$5 Mar 09 8,831.00 9:02am ET -119.00 (-1.33%)

Danas su maheri napravili dobar posao na 760. Čestitam [thumbsup]

SLAVONAC (malo san maka)


jel bi mi mogao netko u 2-3 rečenice napisati mini kuharicu (može na pm) kako iz kasab-palanke
online kupiti dionice drys…? dakle, sve što imam je volja, komp, kartice/lova. jel se mora potpisivati igdje išta, trčakarati amotamo?
u hpb mi rekoše da je preduvjet 0,5 milja kuna.
ha?

zahvalan na pm!

febo
hvala na odgovoru

odgovor na Vaša pitanja je sljedeći:

Zadržat ću to za sebe, i ispričavam se ako sam Vas povrijedio svojom konstatacijom

sakai

nisam Kozmo, mada mislim da znam na koga mislite, jer dugo dugo pratim ove stranice

New Report

Close