ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 01:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


dividenda je bila 50 kn, to je istina, ali i poslovanje u 2008. je bilo čista petica, bez obzira na krizu, i bit će interesantno vidjeti da li ćemo i mi mali dioničari to osjetiti. Obzirom da je i nama kriza "pojela" dio portfelja, mislim da smo zaslužili bar 100 kn po dionici.

bitno je što misle večinski dioničari ali ugađavši svojim guzicama možda i vas male nešto dopadne

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


s obzirom da je danas Crobex prešao magičnih 1785 (za koje tehničari smatraju sigurnim signalom za rast indexa) mislim da je neodlučnima krajniji čas za odluku o ulasku jer dobro se može naslutiti koje će dionice igrati ulogu u dizanju…uz rast brodara u americi mislim da se svima koji su u ATPL smiješi lijepa zarada (ili smanjenje gubitaka, kako kome….meni ovo drugo [smiley])

tehničari? nije ok da ih respektiramo kad nam paše, a kad ne paše da im se smijemo.
vjerujem im najviše 20%. općenito je tk kapitala enteroglava aždaja i nikada ne znaš koja će te glava dokačiti/žvaknuti. i dok sam čekao atpl na ispod 500, nezaradio sam nezanemarivu svotu.
tako i iz njihovih usta "magičnih" 1785 je jaaako doskutabilno…



@ gubernator

Kupio danas 500 komada atpl po preporuci cijena 758,24 s provizijom, pa da vidimo…

oho..e pa hvala ti na tome. Kupio si danas i nešto od mene. Baš si mi tom transakcijom poklopio jedan nalog. Ja upravo danas izašao.
Kupuj kad pada, prodaj kad raste…. ja se držim te poslovice [smiley]
[/quote]

Glas razuma…Dugo su izdražale pretpostavke uvaženih kolega…čak do danas…srijeda???

jel bi mi mogao netko u 2-3 rečenice napisati mini kuharicu (može na pm) kako iz kasab-palanke
online kupiti dionice drys…? dakle, sve što imam je volja, komp, kartice/lova. jel se mora potpisivati igdje išta, trčakarati amotamo?
u hpb mi rekoše da je preduvjet 0,5 milja kuna.
ha?


Još jedan drhtavorukić izašao van. Otvara se slobodan put.

ili je ušao na 500 pa sad izašao. Možda bu se otvorio slobodan put prema dole

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Dobri ljudi,nema dividende ko je kupi ispod 1800 i poviše 3500kn!


Još jedan drhtavorukić izašao van. Otvara se slobodan put.

DA, baš nakon 10 zadnjih mjeseci ima još drhtavaca,trkeljaš!

Uhljebe na ulicu!!!!!


DA, baš nakon 10 zadnjih mjeseci ima još drhtavaca,trkeljaš!

Ima, ima

BDI + 14

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Baltic Exchange Dry Index 789 UP 14
BCI Baltic Exchange Capesize Index 1452 UP 46
BPI Baltic Exchange Panamax Index 533 UP 8
BSI Baltic Exchange Supramax Index 390 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 272 DOWN 2

Baltic Exchange Dry Index 789 UP 14
BCI Baltic Exchange Capesize Index 1452 UP 46
BPI Baltic Exchange Panamax Index 533 UP 8
BSI Baltic Exchange Supramax Index 390 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 272 DOWN 2

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Baltic Exchange Dry Index 789 UP 14
BCI Baltic Exchange Capesize Index 1452 UP 46
BPI Baltic Exchange Panamax Index 533 UP 8
BSI Baltic Exchange Supramax Index 390 DOWN 5
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 272 DOWN 2

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ako uspije Obamin plan i otvori se 3.000.000 radnih mjesta u USA to će značiti porast potrošnje u USA, a samim tim se pokreće lanac – rast proizvodnje u Kini, rast potražnje u kini za sirovinama – rast vozarina….

New Report

Close