ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 23:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ja još ne kupujem.činjenica je da kriza još nije završila ,te da će biti još gore pa mislim da bi uskoro atpl mogao kupiti po 500 kn

I zbog ovoga si ti prolazio postupak registracije?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

a moj miško, a zašta bi se drugo registrirao [lol]

Pessimism Is Your Friend

da pojasnim prošle godine dividenda 300 kn cijena 3000 dobit 150 mil ove godine dividenda ako će biti u omjeru kao i prošle i neka srežu na pola zbog krize 600 kn cijena dionice750 kn dobit 700 mil

Nema dividende za one koji je kupe ispod 1800 i poviše 3.500
gospodo jel znate kolika je dobit atpl bila za prvih 9 mj ove godine a kolika prošle i koja je cijena bila tada i koja je sada. Po današnjoj cijeni dionice i u slučaju da se sad isplaćuje dividenda , dividenda bi bila veća od cijene dionice i tko god misli da je ovo skupo mislim da se grdo vara jer svko tko malo prati može sa velikom sigurnošću reći da će u periodu do 6 mjeseci ova dionica biti oko 2000 ako ne i više.
Jer ova kriza je napravljena zbog velikih igrača a popušili su mali , drhtave ručice!




No ja trenutno tipujem na brodare. Za Rego nisam čuo pa ne znam, niti imam baš raspoloživog casha trenutno jer još sutra idem u dokup ATPL i to bi bilo to za sada.

Nisam mogao izdržati a da se ne osvrnem na to kako governor, cijeli dan, kuha Vas kolege za svoj sutrašnji istovar na oko 760-780 na otvaranju[wink]
Vjerojatno je kupio jučer oko 720 pa sada brzo van [lol]
[/quote]

Zašto bih prodavao kolegama sa topica sutra po 760 kad ću za koji dan ili tjedan to moći vama po 960,a ako budem strpljiv i po 1360 u 2Q?

Malo više leda u whiskey kolega.
[/quote]

Meni nebuš prodaval!
Ja sam sa natuko još 30og keda sam vam postao da DRYS raste a vi ne kupujete[wink]
Za sada sam 10%, taman da pokrijem ženine kartice kada se vrati iz Njemačke [angry]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


@ gubernator

Kupio danas 500 komada atpl po preporuci cijena 758,24 s provizijom, pa da vidimo…

oho..e pa hvala ti na tome. Kupio si danas i nešto od mene. Baš si mi tom transakcijom poklopio jedan nalog. Ja upravo danas izašao.
Kupuj kad pada, prodaj kad raste…. ja se držim te poslovice [smiley]

bome fino iskrcavanje na 760 [bye]

Još jedan drhtavorukić izašao van. Otvara se slobodan put.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



ako se ravnati po tim tzv. tehničarima i onome što oni kažu onda je i 2000-2150 krajnji rok za prodaju jer predviđaju nakon toga pad ispod 1500 bodova ako sam dobro razumio.

osobno sam sumnjičav prema takvom scenariju , ali nikad se nezna…ali mislim da ATPL nemože više padati ispod 500 čak ni tada jer će ostale okolnosti biti puno drugačije…pad vozarina je gotov i može samo gore…rast vozarina će biti vjerojatno spor ali kada započne trend kontinuiranog rasta to će za ATPL značiti samo jedno…povratak prema starim razinama, naravno ne na ATH ali debelo preko sadašnje cijene
[/quote]

moguće

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


da pojasnim prošle godine dividenda 300 kn cijena 3000 dobit 150 mil ove godine dividenda ako će biti u omjeru kao i prošle i neka srežu na pola zbog krize 600 kn cijena dionice750 kn dobit 700 mil

kakvih 300 kuna, dividenda je bila 50 kn, daj ne trkeljaj gluposti

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

dividenda je bila 50 kn, to je istina, ali i poslovanje u 2008. je bilo čista petica, bez obzira na krizu, i bit će interesantno vidjeti da li ćemo i mi mali dioničari to osjetiti. Obzirom da je i nama kriza "pojela" dio portfelja, mislim da smo zaslužili bar 100 kn po dionici.

sutra je novi dan.

… Malo je vlasnika ATPL koji se nebi odazvali dokapu.

…prvi sam u redu…

New Report

Close