ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ gubernator
Kupio danas 500 komada atpl po preporuci cijena 758,24 s provizijom, pa da vidimo…

nika dne kupuj po najvišoj dnevnoj…
…i ne prodaj po najnižoj dnevnoj….stara latinska.

Imaš li za JDPL?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



@ gubernator
Kupio danas 500 komada atpl po preporuci cijena 758,24 s provizijom, pa da vidimo…

nikad ne kupuj po najvišoj dnevnoj…
…i ne prodaj po najnižoj dnevnoj….stara latinska.
[/quote]

Kao prvo nisam kupio na najvišoj…[lol]
Kao drugo stara latinska kaže, do kraja radnog vremena burze neću znati koja je najviša, a koja najniža ili vi znate da je ovo najviša….ak je tak onda više ne slušam gubernatorove savjete nogo vaše, izgleda da vi znate bolje…
Svejedno hvala na pomoći

ja još ne kupujem.činjenica je da kriza još nije završila ,te da će biti još gore pa mislim da bi uskoro atpl mogao kupiti po 500 kn




No ja trenutno tipujem na brodare. Za Rego nisam čuo pa ne znam, niti imam baš raspoloživog casha trenutno jer još sutra idem u dokup ATPL i to bi bilo to za sada.

Nisam mogao itdržati a da se ne osvrnem na to kako governor, cijeli dan, kuha Vas kolege za svoj sutrašnji istovar na oko 760-780 na otvaranju[wink]
Vjerojatno je kupio jučer oko 720 pa sada brzo van [lol]
[/quote]

Zašto bih prodavao kolegama sa topica sutra po 760 kad ću za koji dan ili tjedan to moći vama po 960,a ako budem strpljiv i po 1360 u 2Q?

Malo više leda u whiskey kolega.
[/quote]

ej, kolega….vidio sam da si dobro krenuo u top10 …..:) …..dobar si 121…..

p.s. 🙂

na 4300 sve prodajem...


ja još ne kupujem.činjenica je da kriza još nije završila ,te da će biti još gore pa mislim da bi uskoro atpl mogao kupiti po 500 kn


ako ponovo rokne dole….500 ce bit samo usputna stanica….lagani otpor….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

gospodo jel znate kolika je dobit atpl bila za prvih 9 mj ove godine a kolika prošle i koja je cijena bila tada i koja je sada. Po današnjoj cijeni dionice i u slučaju da se sad isplaćuje dividenda , dividenda bi bila veća od cijene dionice i tko god misli da je ovo skupo mislim da se grdo vara jer svko tko malo prati može sa velikom sigurnošću reći da će u periodu do 6 mjeseci ova dionica biti oko 2000 ako ne i više.
Jer ova kriza je napravljena zbog velikih igrača a popušili su mali , drhtave ručice!

s obzirom da je danas Crobex prešao magičnih 1785 (za koje tehničari smatraju sigurnim signalom za rast indexa) mislim da je neodlučnima krajniji čas za odluku o ulasku jer dobro se može naslutiti koje će dionice igrati ulogu u dizanju…uz rast brodara u americi mislim da se svima koji su u ATPL smiješi lijepa zarada (ili smanjenje gubitaka, kako kome….meni ovo drugo [smiley])

ako se ravnati po tim tzv. tehničarima i onome što oni kažu onda je i 2000-2150 krajnji rok za prodaju jer predviđaju nakon toga pad ispod 1500 bodova ako sam dobro razumio.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


gospodo jel znate kolika je dobit atpl bila za prvih 9 mj ove godine a kolika prošle i koja je cijena bila tada i koja je sada. Po današnjoj cijeni dionice i u slučaju da se sad isplaćuje dividenda , dividenda bi bila veća od cijene dionice i tko god misli da je ovo skupo mislim da se grdo vara jer svko tko malo prati može sa velikom sigurnošću reći da će u periodu do 6 mjeseci ova dionica biti oko 2000 ako ne i više.
Jer ova kriza je napravljena zbog velikih igrača a popušili su mali , drhtave ručice!

ne razumijem ništa od ovoga što si nadrobio, daj to malo pojasni

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


gospodo jel znate kolika je dobit atpl bila za prvih 9 mj ove godine a kolika prošle i koja je cijena bila tada i koja je sada. Po današnjoj cijeni dionice i u slučaju da se sad isplaćuje dividenda , dividenda bi bila veća od cijene dionice i tko god misli da je ovo skupo mislim da se grdo vara jer svko tko malo prati može sa velikom sigurnošću reći da će u periodu do 6 mjeseci ova dionica biti oko 2000 ako ne i više.
Jer ova kriza je napravljena zbog velikih igrača a popušili su mali , drhtave ručice!

Ovaj zadnji kvartal će poprilično utjecati na smanjenje dobiti u 2008. ,tako da nije baš sve tako bajno.A ne vjerujem da će uopće isplaćivat dividendu za vrijeme trajanja krize.


ako se ravnati po tim tzv. tehničarima i onome što oni kažu onda je i 2000-2150 krajnji rok za prodaju jer predviđaju nakon toga pad ispod 1500 bodova ako sam dobro razumio.

osobno sam sumnjičav prema takvom scenariju , ali nikad se nezna…ali mislim da ATPL nemože više padati ispod 500 čak ni tada jer će ostale okolnosti biti puno drugačije…pad vozarina je gotov i može samo gore…rast vozarina će biti vjerojatno spor ali kada započne trend kontinuiranog rasta to će za ATPL značiti samo jedno…povratak prema starim razinama, naravno ne na ATH ali debelo preko sadašnje cijene

New Report

Close