ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo jovo na novo 🙂 Izgleda da voli brojku od 150 na prodaji.

ne kužim kako imaš toliko problema s brokerima, ja sasvim normalno trgujem, istina preko neta ali svejedno…..


opa mogli bi danas i preko 3700. vec duze vrijeme ne jaca prodaja na toj poziciji.[smiley2]

cim to spomenuh, eto vraga. bolje da sutim barem do 16 h.[smiley4]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ja bi uzeo ukupnu prodajnu cijenu. Nije sasvim precizno, ali je dovoljno tocno.

ASD, vidim da se kužiš, daj malo ti ili netko drugi navedite cijene po kojima su se ti brodovi prodali, pogotovo oni u 2. i 3. kvartalu 2005., nemoguće da nitko do starih lisaca koji prate ATPL duže vrijeme ne zna te podatke? Inače, kad bih umanjio dobit 3Q 2006 za iznos od 70 milijuna od prodaje brodova (Je li taj podatak točan?), onda dobiti za taj ex-kvartal gotovo da ne bi ni bilo ili bi bila minimalna.

Još jedno pitanje:
Može li se kompletni utržak od prodaje broda upisati u (izvanrednu) dobiti ili postoje neki odbici, porezi itd.? Bilo je riječi o tome da brodari za dobiti ostvarenu na stranim tržištima ne plaćaju porez, ali je li to tako i kad se proda neki brod?

Prodaja
3699 16
3700 144
3710 5
3720 3
3749,97 15
3760 3

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ipak se drži,glavno da ne pada.
Sada su na vijestima opet o novom skoku cijene nafte….[smiley8]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Ipak se drži,glavno da ne pada. Sada su na vijestima opet o novom skoku cijene nafte….[smiley8]

Nafta raste kada cijena dolara pada, tako se dešava i sa vozarinama samo puno brže………[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

bakulaz:

Ipak se drži,glavno da ne pada. Sada su na vijestima opet o novom skoku cijene nafte….[smiley8]

Nafta raste kada cijena dolara pada, tako se dešava i sa vozarinama samo puno brže………[smiley2]


Je,ali kao objašnjenje,osim dolara,je i navedeno da
zemlje proizvođači kasne sa isporukom i mogućnost eskalacije
sukoba na bliskom istoku.
Izjava američkih analitičara…
vijesti na tv novoj od 13 i 17 h…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Koliko jos ima slavonac za prodat ili koliko mu je namjera prodat

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


ne kužim kako imaš toliko problema s brokerima, ja sasvim normalno trgujem, istina preko neta ali svejedno…..

Ti si jedini u HR koji normalno trguje

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


febo: ” opa mogli bi danas i preko 3700. vec duze vrijeme ne jaca prodaja na toj poziciji.[smiley2] ” cim to spomenuh, eto vraga. bolje da sutim barem do 16 h.[smiley4]

–probaj napisati da stavi cijenu onako radi reda na 3730, možda te posluša


asd: ” Ja bi uzeo ukupnu prodajnu cijenu. Nije sasvim precizno, ali je dovoljno tocno. ” ASD, vidim da se kužiš, daj malo ti ili netko drugi navedite cijene po kojima su se ti brodovi prodali, pogotovo oni u 2. i 3. kvartalu 2005., nemoguće da nitko do starih lisaca koji prate ATPL duže vrijeme ne zna te podatke? Inače, kad bih umanjio dobit 3Q 2006 za iznos od 70 milijuna od prodaje brodova (Je li taj podatak točan?), onda dobiti za taj ex-kvartal gotovo da ne bi ni bilo ili bi bila minimalna. …”

Ovako , po onom što znam:

2Q 2005. – prodan 1 brod (Imperial) – izv. prihod 127 mil kn
3Q 2005. – prodana 3 broda – izv.prihod 189 mil kn
3Q 2006. – prodana 3 broda – izv. prihod 83 mil kn

Ovo zadnje niti ja nisam uključio u svoj grafikon (umanjenje dobiti za toliko).Previd.Hvala Strawinsky.
Ispravljam i brzo šaljem novi.

New Report

Close