ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da samo podsjetim da je o GOGL danas odletio 20,54%. A nije amerikanos špekulantis.[smiley]

http://finance.yahoo.com/q?s=GOGL.OL

Sorry sad je 22,77%

Molim još jedinica……


Alo multinickovi!!

Ajde otvorite jednog novog pametnog pa da nas uvjeri i objasni kako bi ATPL zapravo trebala padati. [lol] [lol]

Burke; meni je dosta padala i atlanska i jadrić, ako nekom nije dovoljno padala nek onda kupi nešto što bi još moglo dodatno padati..pa da se zadovolji

LEAVE THE WORLD BEHINED


Da samo podsjetim da je o GOGL danas odletio 20,54%. A nije amerikanos špekulantis.[smiley]

http://finance.yahoo.com/q?s=GOGL.OL

Sorry sad je 22,77%

Molim još jedinica……

eto ti onda [lol]

I'LL BE BACK

Dow Jones Industrial Average 9,047.99 3:48pm ET +271.60 (+3.09%)
S&P 500 INDEX,RTH 932.91 3:50pm ET +29.66 (+3.28%)
GM, the largest U.S. automaker, rallied 15 percent after receiving $4 billion in initial rescue loans from the Treasury to help it avoid collapse. Exxon Mobil Corp. and Chevron Corp. led a gauge of energy producers to a sixth straight advance.
DRYS 3:36PM ET 12.45 +1.79 +16.79%
DSX 3:36PM ET 13.93 +1.17 +9.17%
DryShips Inc. and Genco Shipping & Trading Ltd., whose vessels transport commodities, gained as rates to charter Capesize-class ships rose and China completed plans to support its steel and auto industries. Dryships rose 16 percent to $12.37. Genco added 15 percent to $17.06.

Znači rastemo na temelju pomoči od 4 kile autoindustriji i na temelju stabilizacije cijene čelika. Hoče li to utjecati i na porast BDI indexa, to tek treba vidjeti.

SLAVONAC (malo san maka)


A što je najinteresantnije od svega, vojska novih nickova starih cca mjesec dana na ovom topicu sve živo "znaju" o dry marketu i atpl, i svi redom drukaju na dolje. hehehehehe, ma samo vi dajte. Pa kupit ćemo [wink]

da, stvarno. Mislim da se ipak radi o uroti protiv tebe. Prihvaćaš samo svoje mišljenje, a ona koja se kose sa tvojim, shvaćaš kao napad i reagiraš kao da se radi o zavjeri.
Mi koji nemamo pojma, po tebi, ne bi trebali ni postati ovdje, ako se ne slažu sa trendom koji ti predviđaš…
Nemoj biti nestrpljiv sa odgovorima, ljudi i rade druge stvari, osim što pišu postove na forumu, recimo trejdaju…
Ako tvrdiš da će ATPL ići gore, super, izgleda da je tvoj alat staklena kugla za predviđanje kretanje cijena dionica, pogotovo ATPL-a [lol]
Forum postoji zato da bi se izmjenjivala iskustava i znanja, pa makar se ne slagali uvijek sa tuđim mišljenjem. Ako imaš jednoumlje, onda odeš u ckurack…open mind prijatelju, open mind…united coulors…
Ajd polako, svi smo na istoj strani, strani da zaradimo lovu…

svi u kormilare, ako hoćete pare… [proud]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA



A što je najinteresantnije od svega, vojska novih nickova starih cca mjesec dana na ovom topicu sve živo "znaju" o dry marketu i atpl, i svi redom drukaju na dolje. hehehehehe, ma samo vi dajte. Pa kupit ćemo [wink]

da, stvarno. Mislim da se ipak radi o uroti protiv tebe. Prihvaćaš samo svoje mišljenje, a ona koja se kose sa tvojim, shvaćaš kao napad i reagiraš kao da se radi o zavjeri.
Mi koji nemamo pojma, po tebi, ne bi trebali ni postati ovdje, ako se ne slažu sa trendom koji ti predviđaš…
Nemoj biti nestrpljiv sa odgovorima, ljudi i rade druge stvari, osim što pišu postove na forumu, recimo trejdaju…
Ako tvrdiš da će ATPL ići gore, super, izgleda da je tvoj alat staklena kugla za predviđanje kretanje cijena dionica, pogotovo ATPL-a [lol]
Forum postoji zato da bi se izmjenjivala iskustava i znanja, pa makar se ne slagali uvijek sa tuđim mišljenjem. Ako imaš jednoumlje, onda odeš u ckurack…open mind prijatelju, open mind…united coulors…
Ajd polako, svi smo na istoj strani, strani da zaradimo lovu…

[/quote]

da citiram jednog uvaženog kolegu:

nema sreće u drvosječe,
u mornara pusta kara [bye]

I'LL BE BACK


Znači rastemo na temelju pomoči od 4 kile autoindustriji i na temelju stabilizacije cijene čelika. Hoče li to utjecati i na porast BDI indexa, to tek treba vidjeti.

Tako je Odjava. Obavezno prodati ATPL u ponedjeljak, odmah na otvaranju.
Po mogućnosti meni. [kiss]

I'LL BE BACK

Smanjio se volumen trgovanja sa ATPL (ne zbog praznika), a to uvijek ima značanje ako ništa drugo onda barem sa vidika tehničke analize.

Jel ima netko pretplatu na online izdanje Slobodne Dalmacije da posta jedan članak o brodarima.

Ja sam ga pročitao u tiskanom izdanju.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


odjavaHRT, ti dobivaš kulje što god da napišeš, ccc…

Samo dajte, MILE TO VOLI [angry]

SLAVONAC (malo san maka)

zasto uvik ista prica,kad vani brodari rastu po 20,30 posto dnevno kod nas burza zatvorena,ovo mi vec mirishe na urotu ,zavjeru,konspiraciju..:)))

New Report

Close