ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



BDI crven

A je ga crven, može li manje od toga? Meni se čini da ga je stid koliko malo je crven!

[/quote]

Ma BDI sad uopće nije bitan. On će rast kasnije, kad ekipa preko bare zauzme pozicije.
Prvo ide špekulativni kapitak, onda ide index, a onda pametnjakovićima sine da bi mogla narasti i ATPL. I tako u krug…

I'LL BE BACK

Period Time Charter Cape Size

‘Cape Pioneer’ 170012 dwt 2005 dely Hunterston 31 Dec/10 Jan 10/12 mos trading redel worldwide $20000 daily – Cosbulk

Period Time Charter Panamax Size

‘Berlin’ 2008 76524 dwt dely ex yard Imabari 7/10 Jan
11/13 months trading redel worldwide $12500 daily – grain house

SLAVONAC (malo san maka)

A što je najinteresantnije od svega, vojska novih nickova starih cca mjesec dana na ovom topicu sve živo "znaju" o dry marketu i atpl, i svi redom drukaju na dolje. hehehehehe, ma samo vi dajte. Pa kupit ćemo [wink]

I'LL BE BACK

Evo treći dan će brodari vanka i preko 10% gore.

Vaš link

To su ti sve Vlahini nickovi. Dobro znaš kada se on istovarao. Sada treba što bolji ulaz. Jedini ja novi naivac al ne dam se.

SLAVONAC (malo san maka)

Kao što rekoh prošli tjedan, bilo je vrijeme predaha i akumulacije za one neodlučne, a s obzirom na razvoj situacije vani, slijedeći tjedan idemo na 1000.

hehehe kolega Dio, ja ne vjerujem da idemo niti blizu 1000, ali mi je drago da se netko priključio jer mi se čini da se borim s vjetrenjačama ovdje. [thumbsup]

I'LL BE BACK

Pa baš zato nitko i ne piše, jer razvoj situacije vidi i slijepac. Sada neka pišu ovi koji čekaju baku na 500. Možda i dočekaju. 2015-e.

BTW ima i onih koji šute jer se nadaju ulasku u ponedjeljak na mala vrata. Nažalost, neće ići…


hehehe kolega Dio, ja ne vjerujem da idemo niti blizu 1000, ali mi je drago da se netko priključio jer mi se čini da se borim s vjetrenjačama ovdje. [thumbsup]

Pa očito da im je panika kada tako drukaju pobjegao im prvi vlak strah ih ući a ako im još malo pobjegne pretrpiće velike gubitke.

Evo malo da ih ohrabrim s tim da su ovi i prije dva dana rasli po 10 %

DRYS 10:05AM ET 12.21 Up 1.55 Up 14.54%

ESEA 10:01AM ET 4.75 Up 0.45 Up 10.42%

EGLE 10:05AM ET 7.36 %

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Pa baš zato nitko i ne piše, jer razvoj situacije vidi i slijepac. Sada neka pišu ovi koji čekaju baku na 500. Možda i dočekaju. 2015-e.

BTW ima i onih koji šute jer se nadaju ulasku u ponedjeljak na mala vrata. Nažalost, neće ići…

Moći će se u pon još komotno moći, jer je jaka kupnja još na GO. Od srijede ne garantiram.

A i GB alat mi je izbacio jako zanimljive rezultate za ATPL. [proud]

I'LL BE BACK

Pozdrav svim ploviocima ove dionice ali moj kandidat je i dalje JDPL!


Pozdrav svim ploviocima ove dionice ali moj kandidat je i dalje JDPL!

mriz! psssst. [wink]

I'LL BE BACK

New Report

Close