ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To što će Nova godina, nije razlog da se sa dionicama ne trguje i ne zarađuje/gubi, meni ne smrde novci ni na Novu godinu… [lol]

Novci ne smrde, ali nema tko kupovati u ovo predpraznično vrijeme. Pravi trejderi su dobro zaradili i prije na ovakvom padu Crobexa koji je bio ove godine, pa sada lijepo odmaraju i troše zarađen novac, možda negdje na moru ili nekom drugom ljepšem kraju nego što je ovdje pred monitorom.

Kaje dečki… DryShips Inc. 9.64 +0.65 (7.23%) a vi ne kupujete [shocked] [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Kaje dečki… DryShips Inc. 9.64 +0.65 (7.23%) a vi ne kupujete [shocked] [lol]

Trebali bi prema trejderskim premarket cijenama da se ravnamo, ccc…al dobro, šala [lol]

Australia plans to boost coal exports to China

Sydney: Australia’s coal exporters are hoping to increase shipments to China in the new year, despite China’s export oriented economy losing momentum for growth. Projections indicate Australia’s coal exports to China will nevertheless be boosted by an estimated 11% to reach 40m tonnes, according to a current report by the Australian Bureau of Agricultural and Resource Economics (ABARE). The report indicates that, as the world economy slows down, international freight has declined sharply resulting in China’s power plants and steelmakers opting for coal imports. Moreover a number of its small coal mines, which fall short of standards, have been ordered closed and some new ones from going into production. This also helps foster conditions for Australian coal miners to push coal into China, ABARE said. [30/12/08]

http://www.seatradeasia-online.com/News/3531.html

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



Kaje dečki… DryShips Inc. 9.64 +0.65 (7.23%) a vi ne kupujete [shocked] [lol]

Trebali bi prema trejderskim premarket cijenama da se ravnamo, ccc…al dobro, šala [lol]
[/quote]
Hehehee, dečka…..to ti nije bio premarket [lol] [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

A poseban pozdrav ide posadi broda Konavle…
Ako netko od njih poviri ovdje, zanima me da li je to zbog razlike u jubilarnim nagradama?
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Na današnjoj aukciji trezorskih zapisa Ministarstva financija planiran je iznos izdanja od 750 milijuna kuna, a ostvaren je iznos emisije od 1,044 milijarde kuna.
Slijedeća aukcija održat će se 7. siječnja 2009. kada će biti ponuđen upis 400 milijuna kuna trezorskih zapisa.

Kako če se ovo odraziti na likvidnost naše burze? Ja znam odgovor, a vi lipi moji? [bye]

SLAVONAC (malo san maka)

na likvidnost Tržišta novca bi se trebalo dobro odraziti

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Na današnjoj aukciji trezorskih zapisa Ministarstva financija planiran je iznos izdanja od 750 milijuna kuna, a ostvaren je iznos emisije od 1,044 milijarde kuna.
Slijedeća aukcija održat će se 7. siječnja 2009. kada će biti ponuđen upis 400 milijuna kuna trezorskih zapisa.

Kako če se ovo odraziti na likvidnost naše burze? Ja znam odgovor, a vi lipi moji? [bye]

Kolega a kakve veze ovo ima sa dionicom Atlantske,šta nam danas niste servirali stanje brodara u americi kao šta svaki put postate kad padaju.. [bye] [bye]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Na današnjoj aukciji trezorskih zapisa Ministarstva financija planiran je iznos izdanja od 750 milijuna kuna, a ostvaren je iznos emisije od 1,044 milijarde kuna.
Slijedeća aukcija održat će se 7. siječnja 2009. kada će biti ponuđen upis 400 milijuna kuna trezorskih zapisa.

Kako če se ovo odraziti na likvidnost naše burze? Ja znam odgovor, a vi lipi moji? [bye]

Ja cu pozurit da odgovorim..
Bit ce da nece bit dovoljno kesha za kupovinu dionica, zato je vrlo vjerojatno da ce ovdje uskoro biti jos dobrog diskonta .. [undecid]

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..

nemojte mene prozivati, ja sam tu samo zbog prijatelja [cry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 




Kaje dečki… DryShips Inc. 9.64 +0.65 (7.23%) a vi ne kupujete [shocked] [lol]

Trebali bi prema trejderskim premarket cijenama da se ravnamo, ccc…al dobro, šala [lol]
[/quote]
Hehehee, dečka…..to ti nije bio premarket [lol] [lol]
[/quote]

Pa ću ponoviti skraćenu verziju izbrisanog posta:

Ozbiljnost na djelu, nema šale…
Vidimo se na 6(X<6)X danas…

Sve najbolje za Novu!!!

New Report

Close