ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Strpi se pa će biti bolje. [thumbsup]

Šta ovo je vic ili..? Ako je vic onda je dobar.


Htio sam kupiti Atpl ispod 700 ali nešto ne ide. Čekati ću do kraja dana ako ne ide nikom ništa.


Kuna simo tamo ne igra ulogu. Ne kužim ove na HT-u što se lipare.

Ja poštujem kolegu verdija i ovo nema direktne veze s temom no svejedno nagon je jači.

Kako sad nije važna kuna simo ili tamo na 210 kuna, ali zato je na 700??
Kolko me ide matematika na 1 kunu na 700, to je 3,33 kune na 210 ili ti
1 kuna na 700 je 0,14% na cijenu, a 1 kuna na 210 je 0,48%

Ili ja nisam dobro povezao ova dva posta kolega verdi…

Ne na temelju čega opravdavaš svoj optimizam? Ja vidim da se kriza u svijetu tek u zadnjih mj. dva počela pretakati u realni sektor od kojeg brodari žive, s druge strane mnogo novogradnja dolazi na tržište (smo kod ATPL mislim 4 – 5 kom.), dok se u isto vrijeme nemože naći posla ni za ove postojeće, a ako se i nađe dnevni prihodi su takvi da nemogu pokrivati niti osnovne troškove, a gdje su svi krediti koji se tek sada počinju nakupljati.

Ja ulažem u brodarski sektor i to već puno godina, samo zadnje vrijeme više na short nego long strani.

@Matija,
700 ili 699 je skoro ista stvar ali je u petak bilo i 675. Na to sam mislio ali je obrisan Šefov post na koji je to bilo upućeno. Lipe na HT-u su mi smješne jer se da profitirati i kuna dvije što je vidljivo.

who dares, wins


Ne na temelju čega opravdavaš svoj optimizam? Ja vidim da se kriza u svijetu tek u zadnjih mj. dva počela pretakati u realni sektor od kojeg brodari žive, s druge strane mnogo novogradnja dolazi na tržište (smo kod ATPL mislim 4 – 5 kom.), dok se u isto vrijeme nemože naći posla ni za ove postojeće, a ako se i nađe dnevni prihodi su takvi da nemogu pokrivati niti osnovne troškove, a gdje su svi krediti koji se tek sada počinju nakupljati.

Ja ulažem u brodarski sektor i to već puno godina, samo zadnje vrijeme više na short nego long strani.


eto sve si rekao….to je i svrha tvojih postova….mnogi bi sad kupili na 500,a tad je vlad i ekipa kupovala a vama davala targete na 200…pohlepa je zajebana stvar [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@verdi ok fala
nisam baš pratio u petak – kaj je onda uopće radila burza, aha misliš na badnjak….



Ne na temelju čega opravdavaš svoj optimizam? Ja vidim da se kriza u svijetu tek u zadnjih mj. dva počela pretakati u realni sektor od kojeg brodari žive, s druge strane mnogo novogradnja dolazi na tržište (smo kod ATPL mislim 4 – 5 kom.), dok se u isto vrijeme nemože naći posla ni za ove postojeće, a ako se i nađe dnevni prihodi su takvi da nemogu pokrivati niti osnovne troškove, a gdje su svi krediti koji se tek sada počinju nakupljati.

Ja ulažem u brodarski sektor i to već puno godina, samo zadnje vrijeme više na short nego long strani.


eto sve si rekao….to je i svrha tvojih postova….mnogi bi sad kupili na 500,a tad je vlad i ekipa kupovala a vama davala targete na 200…pohlepa je zajebana stvar [thumbsup]
[/quote]

Ja trenutno nebi kupovao ATPL na 500, a o cijeni pohlepe su mnogi ove godine imali prilike naučili. Možda ću jednog lijepog dana za kojih godinu, dvije i kupiti ATPL, po kojoj cijeni trenutno me nezanima.

BDI ???
HVALA!!!

bdi?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Možda BDP?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Baltic Dry Index (BDI)

Možda su u šumi , nema ništa nova na
http://www.dryships.com/pages/report.asp

Pre-Market Change

0.11 (+1.14%)

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close