ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemoj čitati, pogledaj samo naslove. Gaza, potrošnja, Indija-Pakistan, proizvodnja.
http://www.bloomberg.com/index.html?Intro=intro3

i ja bih volio da rastemo ali onaj rast brodara od 1-2% je na staklenim nogama.

SLAVONAC (malo san maka)

Pa nebi se baš složila da bi vam bilo drago da rastemo, očito bi vas više zadovoljila suprotna solucija.

Samo dok se ne ukrcam. Onda na palubi gledam more i uživam. Dok ne postane valovito.

SLAVONAC (malo san maka)


Samo dok se ne ukrcam. Onda na palubi gledam more i uživam. Dok ne postane valovito.

Gledajte to što prije napravit jel poslije neće biti karata za sve putnike

-karte u pretprodaji su vam uvjek jeftinije

-trenutno imate mogućnost kupiti karte u pretprodaji

Brenda !!
što misliš kolika će biti ATPL do recimo kraja siječnja 2009.
Pozdrav od i pusa Mrguda !!

I very much love INGRA !!

ukrao si mi ideju za nick!!! a i vidio sam long johna po drugim forumima..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

malo drukeraja nije na odmet, a brenda? [thumbsup]


Brenda !!
što misliš kolika će biti ATPL do recimo kraja siječnja 2009.
Pozdrav od i pusa Mrguda !!

Moja procjena barem 800….
Evo daja počnem drukat i na gore….
Mora da se Governor križa… [smiley]

Htio sam kupiti Atpl ispod 700 ali nešto ne ide. Čekati ću do kraja dana ako ne ide nikom ništa.

who dares, wins

zali boze dan ,kad sam usa u ovu dionicu,,firma je super ,mocna likvidna ,al je za mene laika tako ciklicka da me baca u ocaj,,cini mi se za velike igrace,,

Kuna simo tamo ne igra ulogu. Ne kužim ove na HT-u što se lipare.

who dares, wins


zali boze dan ,kad sam usa u ovu dionicu,,firma je super ,mocna likvidna ,al je za mene laika tako ciklicka da me baca u ocaj,,cini mi se za velike igrace,,

Biti će da si se slabo Bogu molio ili krivom svetcu. Tu ti je sveti Nikola zaštitni faktor. Strpi se pa će biti bolje. [thumbsup]

who dares, wins

New Report

Close