ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 16:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kakav je danas BDI ?

Isti ko i jučer poslje 14:30 [tongue]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

jel bilo uopće BDI-a jučer? ja nisam našao…samo za prekjučer…

DOKUP!

Samo nemojte žurit s prodajom, pa ćete vidjet kako ATPL raste.

sutra je novi dan.

748 kn [tongue]

(tko čeka, taj se načeka)

Pardon: 754 [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


Samo nemojte žurit s prodajom, pa ćete vidjet kako ATPL raste.

100% za ovo

Ne dajmo im ništa, nisu zaslužili smutljivci jedni [smiley]

CITY OF DUBROVNIK
Ship Name CITY OF DUBROVNIK
DWT 75460
Built 1995-01
Flag CRT
Draft 14,3120
75,460 BLT 95 RECALADA/SKAW-CPASS 10/1.2009-15/1.2009 USD 3,500 DAILY +USD 130000 BB DREYFUS

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

samo ne treba nasjedati na ekipu koja na TA pokušava nagovoriti na prodaju…tamo sve neki vrsni tehničari a nisu se još ukrcali…uzalud im trud oko crtanja ako ne skuže gdje su potencijali rasta na prvi pogled…

Jedino bi prokomentirao kolegu koji uspoređuje ATPL i JDPL. Mislim da mješa kruške i jabuke, jer ove dvije firme su slične po djelu djelatnosti kojima se bave, ali koliko sličnosti toliko i razlike. Koliko znam ATPL, osim brodarskog sektora, ima i avioprijevoz, 1-2 hotela, i nešto imaju i u građevinskom sektoru, vjerovatno će sami, naravno uz INGR-u gradit, prije ili kasnije, marinu u Dubrovniku, a čini mi se da se priča i o stambenoj izgradnji, ( ove informacije su ipak neslužbene ), ali sve u svemu dosta široka lepeza djelatnosti, i pomalo je teško ovu kompaniju usporediti sa JDPL, a pogotovo po ljudima koji kompaniju vode.

sutra je novi dan.

Čini mi se da više nemaju hrabrosti staviti 300-400 kom na prodaju u svrhu zastašivanja jerbo samo njam njam i nestade.

Smješno je bilo ovih dana rasta promatrati kako u otvaranju idu ispod aska da posiju paniku, no nije baš palilo [cool]

Napokon da i nama zasja sunce. Ipak, oprez malo hladjenje najavljuje ekipa s TA. Samo cini mi se da je ovdje ipak netko malo veci u igri. 750 je kljucna granica s obzirom da je napravljeno oko 50% od zadnje najnize cijene. Obicno tu nastaje predah. Sad da li opet pad za 50% ili nanovo rast ostaje se vidjeti.

VIVA LA REVOLUCION !!!

bolesno.
krobi po uobičajenom (minus), atpl juriša. trenutno +4,62


Čini mi se da više nemaju hrabrosti staviti 300-400 kom na prodaju u svrhu zastašivanja jerbo samo njam njam i nestade.

Smješno je bilo ovih dana rasta promatrati kako u otvaranju idu ispod aska da posiju paniku, no nije baš palilo [cool]

a da… najbolji mi je onaj trejder/kvazidirigent sa 1 dionicom na asku za 717 :-)))

New Report

Close