ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 16:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Di je onaj Cosmo Kramer? [lol]

I'LL BE BACK


Evo ja danas prodao za 300k, mene samo zanima ako nas ima danas tu u ovoj dionici koji tolko trejdamo ko to sve kupuje, kaj ja, febo i onaj treći lik si međusobno prodajemo i kupujemo + 20-30 padobranaca ili ipak ima netko ko skuplja…

Mislim ko ju diže tolko, fondovi nemaju love kao, mali ne ulaze, mirovinci drvare nisko…
Jel može kakvo mišljenje….


a jeli ti prodao brat blizanac imate nicove registrirane isti dan.

@MatijLalic

Obadva su moguća scenarija imaš pravo, valova će biti sigurno tko ih bude znao iskoristiti biti će bogat čovjek ja ne mislim prodavati prije 900 e sada će viditi jesam li u pravu.


Di je onaj Cosmo Kramer? [lol]

Prati crnu kroniku. [cool]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

hm, samo neka nafta nastavi padati pa će i fiksni troškovi padati. važno je napomenuti i da je dolar pao pa će u kunama dobit biti manja. ali ako se ostvare jerkovićeve prognoze o minusu od 30milja $ za 09 (pa neka bude i 45….milja) opet ćemo se škapulat…. a s vremenom će opet krenut biznis….

150 milja$ je dobit samo ove godine, znači pet loših godina se može izdržati a ako se svijet ne oporavi za 5 godina mislim da života na planeti zemlji više neće biti, a mi 5 godina možemo izdržati.


Ide ovo danas preko 700.

Prestrašno.

Pa nek ide više.. meni je prestrašno šta sam pred valjda 20tak dana po 8xx kupovao.. pa da se sad čudim rastu prema toj istoj cijeni, a ništa se realno promijenilo nije u međuvremenu.. [rolleyes]

a jeli ti prodao brat blizanac imate nicove registrirane isti dan.

16.12.2008 PRODAJA xxxxx/08-P, 150 kom. ATPL-R-A 95.370,75
16.12.2008 PRODAJA xxxxx/08-P, 100 kom. ATPL-R-A 65.172,50
16.12.2008 PRODAJA xxxxx/08-P, 100 kom. ATPL-R-A 65.470,00
16.12.2008 KUPNJA xxxxx/08-K, 26 kom. HT-R-A 5.090,12
16.12.2008 KUPNJA xxxxx/08-K, 26 kom. HT-R-A 5.121,48

Ne kužim kakve to ima veze s mojim pitanjem, al ok…

Malo se hladimo do objave bdi-a ili smo ga već danas uračunali?

Febo, tržiš li štogod? Hoće li ovo još gore, da i ja uletim malo?


150 milja$ je dobit samo ove godine, znači pet loših godina se može izdržati a ako se svijet ne oporavi za 5 godina mislim da života na planeti zemlji više neće biti, a mi 5 godina možemo izdržati.
Ma nema šanse da budu dogodine u gubitku, to je moje mišljenje, ali isto tako moramo zaboraviti razine cjena dionice od 3xxx kuna, jer treba vremena za to minimalno 2-3 godine, a mislim da ce polovinom iduce godine BDI iznositi cc 2000 bodova.


Febo, tržiš li štogod? Hoće li ovo još gore, da i ja uletim malo?

PM

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close